Gülümsemenizi gizlemeyin.

Gülüşünüzden tam olarak mutlu değilseniz ve metal diş tellerini kullanmak istemiyorsanız, şeffaf plaklar sizin için doğru bir çözüm olabilir. Daha düz dişler daha iyi görünmekle kalmaz; ayrıca daha iyi çalışırlar. Kötü hizalanmış dişler ısırma işlevine bozar, dişleriniz daha hızlı yıpranabilir ve çürük oluşumuna daha eğilimlidir. Ve bir kez sevdiğiniz bir gülüşünüz olunca artık bunu hep göstermek istediğinizi görebilirsiniz.

Kaynaklar: “Oral Health Solutions with Clear Aligner Therapy: Three case studies show benefits of proper tooth alignment” BY Ben Miraglia, DDS, and Lauren Gueits, RDH, BS.

Vaka tipleri
Tanıdık birini görüyor musunuz?

İyi bir ilk izlenim iyi bir gülümseme ile başlar.. Gülümsemenizi mükemmelleştirin. İleri teknoloji kullanarak dişlerinize hedeflenmiş basınç uygulayan ve yavaşça dişlerinizi hizalayan, sadece size özel şeffaf plakları doktorunuzun reçetesine dayanarak hazırlıyoruz.

Kaynak: “ClearCorrect Treatment Outcome Report” by Dr. Ken Fischer & Sarah Bircher, 2019. ClearCorrect arşivindedir.
Not: Endikasyon ve maloklüzyon şiddeti tedavi eden doktor tarafından değerlendirilmelidir.

Nasıl çalışır
Şeffaf plak deneyiminiz

İstediğin gibi gülümse, dişlerinden utanma. Clearcorrect tedavisinin sizin için uygunluğunu doktorunuza sorun ve güvenle gülümsemeye başlayın.

Neşenizi sonuna kadar ifade edin.

ClearCorrect sistemi, diş maloklüzyonunun tedavisi için endikedir. ClearCorrect sistemi dişleri sürekli yumuşak kuvvet uygulayarak konumlandırır .

1. Bir sağlayıcı bulun

Bir dental laboratuvar olarak ClearCorrect bir diş hekiminin reçetesi temelinde plaklar üretir. Kendi diş hekiminiz ClearCorrect sunmuyorsa yakındaki başka bir doktor muhtemelen sunuyordur.

2. Değerlendirilmenizi sağlayın

Şeffaf plak için iyi bir adaysanız, doktorunuz tedavinizi değerlendirmek için fotoğraflar çeker, dental kayıtlarınızı alır ve tedaviniz için gerekli diş hareketlerini planlar. ClearCorrect bu doğrultuda tedavi planlamanızı yapar, hekimin onayına sunar ve sadece size özel plaklar üretir.

3. Plaklarınızın kullanımı

Plaklarınızı günde 22 saat, haftada 7 gün kullanırsınız ve tedaviniz devam ettikçe
doktorunuza kontrollere gidersiniz.

Hasta hikayeleri

 ClearCorrect yolculukları hakkında başkalarının neler söylediğine bakın. Eğlenceye katılmaya hazır olduğunuzda bir resim çekip #ClearCorrect olarak etiketleyin.

Sorunuz var mı? Bizimle irtibat kurun.

Veri kullanımı sözleşmesi*