Kolay erişim.

Üçüncü taraf sistemler.

Straumann Group Dijital Çözümleri, Straumann implantları ve protez çözümlerine uyacak şekilde hastaya özel cihazların CAD tasarımını mümkün kılan üçüncü taraf CADCAM sistemleri için tasarım kütüphaneleri sağlar. Tüm tıbbi cihazlarla olduğu gibi belirli yerel yasal kurallar ve ilgili adli bölge için düzenleyici onay durumuna bağlı olarak pazar erişimi açısından bazı kısıtlamalar geçerli olabilir. CADCAM sisteminin kullanıcısı CADCAM sisteminin kullanılan veya üretilen materyaller ve kazıma dayanakları dahil olmak üzere kullanımının ilgili ülkedeki yasal ve düzenleyici gerekliliklerle uyumlu olmasını sağlamaktan sorumludur. Lütfen ek sorularınız için yerel Straumann temsilcinizle irtibata geçiniz.


3Shape Kullanıcıları için Önemli Belgeler (kullanmadan önce okuyun)

Kayıt
Lütfen şartlarımız ve koşullarımızla birlikte Straumann materyallerinin siparişi ve kullanımıyla ilgili bilgiyi ve DME kütüphanesini nasıl kayıt ettireceğiniz ve yükleyeceğiniz konusunda bilgi almak için bu belgeyi okuyun .

Kılavuz
İmplant Bar ve Köprü endikasyonunu kullanmak için bu talimatı okumanız gerekmektedir.
Cam seramik endikasyonları kullanmak için bu talimatı okumanız gerekmektedir.
3Shape Trios® ile CARES® Visual arasında bağlantıyı kullanmak için bu talimatı okumanız gerekmektedir.

Düzenleme
Ülkeye özel kanuni düzenlemeler nedeniyle pazarınızda bulunmayabilir. Daha fazla bilgi için lütfen yerel satış temsilcinizle irtibat kurun veya ürün sağlanabilirliğini kontrol edin.


exocad Kullanıcıları için Önemli Belgeler (kullanmadan önce okuyun)

Kayıt
Lütfen şartlarımız ve koşullarımızla birlikte Straumann materyallerinin siparişi ve kullanımıyla ilgili bilgiyi ve kütüphaneyi nasıl kayıt ettireceğiniz ve yükleyeceğiniz konusunda bilgi almak için bu belgeyi okuyun .

 

Sipariş vermek için lütfen Straumann Sipariş Aracını indirin.