Straumann®
Virtuo Vivo™
Ağız İçi Tarayıcı

Her noktayı yakalayın.

Gerçek yaşam renklerinde doğru ve tozsuz tarama dijital yolculuğunuzun sadece başlangıcıdır. Virtuo Vivo ile tam bir dijital ekosisteme erişiminiz vardır.

 • KULLANIM KOLAYLIĞI

  Virtuo Vivo™ ergonomik olarak kullanıcıya konfor ve kalem tipi tutuş sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca Virtuo Vivo™ hastalar arasındaki süreyi ortadan kaldıran çıkarılabilir kılıflarla gelir. Kılıflar bir otoklavda 250 döngüye kadar sterilizasyona dayanabilir.

 • BENZERSİZ TARAMA ERİŞİMİ

  Multiscan Imaging™ aynı anda birçok açıdan veri yakalar. Bu 3B tarama teknolojisi küçük ve elde tutulan ağız içi tarayıcıya iki minyatür hale getirilmiş 3B tarayıcının gücünü katar. Virtuo Vivo™ diş hekimi ile hasta arasında daha iyi iletişim ve daha kolay marjin çizgisi işaretlemeyi mümkün kılan gerçek yaşam renkli tarama sağlar.

 • HAREKET VE SES KONTROLÜ

  Geleneksel dokunmatik ekranlı monitörlere el sallayın. Hareket kontrol teknolojisi eldiven takılmışken ekran görüntülerinin dokunmasız manipülasyonunu mümkün kılar. Ayrıca el aleti eğimi temelinde ekranda taramanın hareketini mümkün kılan hava faresi özelliğini kullanabilirsiniz. 

 • GERÇEK ZAMANLI DİJİTAL SONUÇLAR

  El aleti üzerinde luminesan bir halka ve sesli sinyaller kullanıcının veri alındığı konusunda doğrulama elde etmesini sağlar. Veri kalitesi gerçek zamanlı olarak doğrulanabilir çünkü yazılım 3B bir model oluşturur. Veriler sonra hemen bir harici hizmet sağlayıcıya gönderilebilir.

 • CARES® CONNECT

  CARES® Connect dental klinik ekibinin her üyesine ağız içi veya ölçü taramalarını istenen laboratuvara dijital olarak gönderme imkanı sağlar ve izleme araçları vakanın durumu hakkında bilgi verir.

youTooth üzerinde öne çıkan hikayeler

Aramanız için sonuç yok

Makale yükleme hatası

Daha fazla youTooth makalesi inceleyin

Bizimle irtibat kurun

Veri kullanımı sözleşmesi*
Lütfen yukarıdaki kodu tekrar girin

İndirmek için

Belgeler

Videolar ve Animasyonlar

Bilimsel kanıtlar

Kataloglar