Společně za globální excelenci v zubním lékařství

Každá vize má svůj příběh, a ten náš začal před více než 60 lety. Od té doby se naše inovace a úspěchy staly mezníky v zubním lékařství po celém světě. Společnost Straumann vznikla jako rodinný podnik a rozrostla se ve veřejnou holdingovou společnost, která dnes sdružuje mnoho špičkových a talentovaných firem po celém světě. Naší vizí vždy bylo přinášet nejen úsměvy, ale trvalé sebevědomí zubním lékařům, pacientům, zaměstnancům, partnerům, síti zubařských zařízení i celosvětové komunitě. 

 

Další informace

Jakožto přední poskytovatel technologií pro zubní lékařství je společnost Straumann vyhlášená svými inovacemi a kvalitou, které jsou podloženy vědeckými důkazy. Abychom své poslání dovedli ještě dál, spojila se společnost Straumann a její partneři do skupiny Straumann Group. Zastřešením mezinárodních značek zvyšujeme kvalitu a podporujeme globální excelenci v zubním lékařství. Díky naší průkopnické firemní kultuře, která podporuje kreativitu a učení, se v naší společnosti prolínají: celosvětový záběr, zkušenosti, dědictví, inovativní technologie a nadaní odborníci, kteří přispívají ke zvyšování sebevědomí a zlepšování zubní péče v celém světě. Tento výrazný odkaz staví na spolupráci s předními klinikami, ústavy, univerzitami, sítěmi zdravotnických zařízení a komunitami. Skupina Straumann Group se věnuje výzkumu, vývoji, výrobě a dodávkám dentálních implantátů, nástrojů, protetických pomůcek, biomateriálů a digitálních řešení, které slouží k ochraně, regeneraci, obnově a náhradě zubů, a to vše v úzké spolupráci s předními klinikami, ústavy, univerzitami, sítěmi zdravotnických zařízení a komunitami.

Ústředí skupiny je ve švýcarské Basileji a skupina celosvětově zaměstnává přibližně 5 000 lidí po celém světě. Její produkty, řešení a služby jsou dostupné ve více než 100 zemích prostřednictvím sítě distribučních poboček a partnerů, kteří zastupují globální značky Straumann, Neodent, Medentika a další společnosti, které skupina zcela nebo částečně vlastní.