Inovace

Společnost Straumann vždy byla průkopníkem v oblasti dentálních implantátů a stále je hybnou silou inovací na tomto poli. Naše historie je plná příkladů vývoje, které definovaly standardy v našem oboru a vytvářely příležitosti pro stomatologické odborníky, pacienty a samotnou společnost. Stále jsme předním přispěvatelem k výzkumu v oboru a investujeme, abychom zajistili nepřetržitý přísun projektů do našeho pořadníku.

Smysluplné inovace pro nás představují úspěšné komerční využití nápadů nebo jejich kombinací.  V průběhu času se ukázalo, že inovace produktů, procesů a řešení jsou klíčem ke globálnímu úspěchu společnosti Straumann. Inspirace k přetvoření mnoha různých nápadů do prodejných řešení, která reagují na rostoucí potřeby zákazníků, přichází z různých zdrojů.

  • Soustavné interní výměny nápadů mezi společnostmi skupiny Straumann Group v oblasti řízení produktů, výroby a výzkumu a vývoje.
  • Soustavné sledování trhu, včetně hledání talentů na stomatologických kongresech či obchodních veletrzích, a sledování jiných oborů, kde hledáme informace o nových trendech a vývoji.
  • Portál nápadů Straumann Idea Portal, globální webová platforma, na kterou mohou výzkumníci, lékaři, klienti, zaměstnanci a další zájmové strany přispívat svými nápady.

Prohlédněte si také: „Ceny a uznání