Naše podnikání

Naše vize

Naší vizí je: více než jen úsměvy, obnovené sebevědomí – chceme být upřednostňovaným partnerem pro estetické zubní lékařství. Více si přečtěte v naší výroční zprávě.

Naše produkty

Skupina Straumann Group zkoumá, vyvíjí, vyrábí a dodává dentální implantáty, nástroje, CAD/CAM protetické produkty, biomateriály a digitální řešení používaná pro zubní náhrady a obnovení tkáně nebo pro prevenci ztráty zubů.

Naši zákazníci

Nabízíme pestrou škálu produktů a služeb pro zubaře, kliniky, dodavatele stomatologických potřeb a laboratoře po celém světě. 

Věda a vzdělávání

Skupina Straumann Group spolupracuje s předními univerzitami, klinikami a výzkumnými institucemi na dalším zvyšování standardů péče o pacienty. Společně s našimi  akademickými partnery podporujeme výzkum a nabízíme školení a vzdělávání pro odborné stomatologické pracovníky.

Výrobní závody

Hlavní výrobní závody pro komponenty implantátů a nástroje jsou ve Švýcarsku, USA, Brazílii a Německu, zatímco protetické produkty CAD/CAM jsou frézovány centrálně v Německu, USA, Japonsku a Brazílii. Výrobní závody pro biomateriály Straumann jsou ve Švédsku.