#Rozhýbeme zubní lékařství – doslova.

Co má hudba společného se zubním lékařstvím nebo společností Straumann? Jsme blázniví fanoušci rocku nebo příliš ambiciózní amatérští hudebníci? Ne – jsme jen nápadití, zvědaví, kreativní a někdy děláme neobvyklé věci. Jsme tak loajální a horliví, že jeden z našich týmů vytvořil vlastní rockovou písničku, která jde přímo od srdce. Na některých reklamách společnosti Straumann se aktivně podílí skuteční členové týmů a jejich rodiny. Nevytváříme pouze dentální nástroje z našich materiálů: podívejte se, jak jsme dokázali zaujmout a inspirovat zubní lékaře, laboratoře i pacienty, když jsme je vyzvali, aby vytvořili vlastní hudební videa, za která mohli vyhrát jedinečnou kytaru Straumann, ručně vyrobenou z komponent Straumann!

Jsme pestří – ve všech směrech.
Jsme skutečně mezinárodní společnost s ohromným záběrem. Nezáleží na vašem věku, pohlaví nebo etnickém původu – zaměstnanci společnosti Straumann představují úžasný mix lidí z celého světa. A my sami nikdy nezapomínáme na své švýcarské kořeny.

Pozitivní přístup – tak společně pracujeme.
Neformální atmosféra je součástí naší DNA. Ta umožňuje vést přímočaré rozhovory a vede k pozitivním výsledkům. Nejsme osamělí válečníci – jsme tým. Zdravé vztahy mezi kolegy a partnery jsou pro náš obchodní úspěch nezbytné.

Výhody – děláme život ještě lepší.
Kromě atraktivních platů s odměnami (které se na různých pracovištích liší) máte vy – a samozřejmě i vaše rodina – nárok na další výhody spojené s našimi produkty. Kdybyste je náhodou potřebovali ;-)

Globální hráč – jsme doma na každém kontinentu.
Na každém kontinentu? Tedy, ne tak docela... omlouváme se, podnikáme pouze na 5 kontinentech. Antarktidu si necháváme na příště ;-) Podívejte se zde, kde máme svá pracoviště.

Jsme sociální – a nejen online.
Komunikujeme mnoha způsoby, online i offline. Díky moderní infrastruktuře umožňujeme našim zaměstnancům vytvářet si pevné vazby digitálně i osobně při příležitosti vzájemných setkání různých oddělení.

Hravý a naučný způsob myšlení
Pro nás je důležité, aby se naši zaměstnanci neustále učili a mohli se posunovat dále a být součástí naší vysoce výkonné organizace. Investujeme do nich a podporujeme je v jejich rozvoji. Také vítáme změny a jsme otevření ke zpětné vazbě – to jsou důležité ingredience dobré spolupráce.

Dost velcí pro každou ctižádost
Ve světě dentálních produktů jsme důležitým hráčem. Jako prestižní a známá značka jsme dostatečně velcí, abychom mohli investovat do budoucího rozvoje, a dostatečně silní, abychom měli vliv. Na druhé straně jsme dostatečně malí, abyste v krátké době mohli poznat mnohé ze svých kolegů a abyste se mohli stát součástí příběhu této společnosti.

Milujeme výzvy!
Ano, tvrdě pracujeme na dosažení svých cílů – takoví jsme. Milujeme, co děláme, a rádi jsme v tom, co děláme, nejlepší.

Báječně vyvážený život, kdekoli se nacházíme.
Nemluvíme pouze o našem ústředí v Basileji, které se nachází v krásném kraji „Dreiländereck“, pozoruhodném místě mezi Švýcarskem, Německem a Francií. Všechna naše pracoviště nabízí příležitost pro dobře vyvážený život, v zaměstnání i mimo něj. 

A: Nezapomínáme ani na kulturu

Věci se mění. Vždy a všude. Naším cílem je být stále úspěšní na nejvyšší možné úrovni. Abychom toho dosáhli, investujeme čas a úsilí do rozvoje našich lidí. Jednou z našich klíčových iniciativ je takzvaná „kulturní cesta“, jejíž součástí je každý zaměstnanec společnosti Straumann. Společným cílem, který všichni sdílíme, je růst – osobní i růst společnosti.