Regardt Perold
ClearCorrect Level 1 Accreditatiecursus
02. oct. 2025 – 20. nov. 2025 | Antwerpen, Bélgica
Información del ponente

Joyce Van Loock
DDS
Jesper Hatt
Descripción
ClearCorrect Level 1 Accreditatiecursus
Kosten: 1199 euro exclusief BTW. Met daarnaast 50% korting op casussen die zijn goedgekeurd vóór de online studieclub juli 2025.
Data
Start van de accreditatiecyclus van 90 dagen op 31 oktober 2025
2 oktober 2025: Module 1: Volledige dag met drs. Regardt Perold
9 oktober 2025: Online module: Patiëntcommunicatie door mondhygiëniste Joyce Van Loock
13 november 2025: Module 2: Volledige dag met drs. Regardt Perold
20 november 2025: Online Module: Praktijkmanagement door drs. Jesper Hatt (Engelstalig, 1 uur)
Nader te bepalen: Online Studieclub met drs. Ernestas Jarusaitis
Grupo destinatario: Auxiliar de odontología, Higienista dental, Protésico dental, Odontólogos, Endodoncista, Odontólogos generalistas, Implantólogo, Ortodoncista, Especialista en periodoncia, Prostodoncista, Cirujano, Personal de la consulta, Estudiante Residente, Pacientes, Otros
Segmentos de productos: Ortodoncia
Objetivos de aprendizaje
Deze accreditatiecursus is gericht op het opbouwen van kennis en klinisch vertrouwen in het behandelen van patiënten met eenvoudige tot milde orthodontische indicaties met behulp van clear aligners. Tijdens deze cursus zal de behandelaar onder andere kennis opdoen over diagnostiek, casusselectie, behandelprotocollen en het gehele behandeltraject van patiënten. De cursus is met name gericht op algemeen tandartsen die hiermee willen starten.
De cursus bestaat uit twee modules op locatie en omvat lezingen van een ervaren ClearCorrect-gebruiker en onze clinical advisor. Naast de twee cursusdagen bevat de cursus hands-on sessies, twee online modules en intensieve persoonlijke begeleiding door het ClearCorrect-team en de clinical advisor.
Ter afsluiting van de cursus is er een online studieclub waarin deelnemers hun eigen casussen kunnen inbrengen voor discussie en advies binnen de groep, onder leiding van de clinical advisor van ClearCorrect.
Sesiones
ClearCorrect Level 1 Accreditatiecursus: Module 1
Ponentes: Regardt Perold
Lugar: Van der valk hotel Antwerpen Antwerpen
Descripción
Module 1: Volledige dag
Online module: Patiëntencommunicatie
Ponentes: Joyce Van Loock
Lugar: Teams teams
ClearCorrect Level 1 Accreditatiecursus: Module 2
Ponentes: Regardt Perold
Lugar: Van der valk hotel Antwerpen Antwerpen
Descripción
Module 2: Volledige dag
Online Module: Praktijkmanagment
Ponentes: DDS Jesper Hatt
Lugar: Teams teams
Desplazamiento y lugares
Van der valk hotel Antwerpen
Luitenant Lippenslaan 66
2140 Antwerpen
Indicaciones
Teams
teams teams
teams teams
Indicaciones
Persona de contacto

Carmen Vanmeerbeek