Diş hekimliğinde global mükemmeliyet için bir araya geldi.

Her vizyonun kendi öyküsü vardır ve bizimki 60 yıldan uzun süre önce başladı. O zamandan beri inovasyonlarımız ve başarılarımız dünya çapında diş hekimliğinde referans noktaları haline geldi. Straumann bir aile şirketi olarak başladı, halka açık bir holdinge dönüştü ve günümüzde dünya çapında çok sayıda lider ve yetenekli şirketten oluşmaktadır. Vizyonumuz gülüşlerden daha fazlasını yaratmanın yanısıra, diş hekimleri, laboratuvarlar, hastalar, çalışanlar, ortaklar, dental ağlar ve global olarak herkes için daima güven oluşturmaktır. 

 

Daha fazla bilgi için

Önde gelen bir dental tedarikçi olarak Straumann bilimsel kanıtlarla desteklenen inovasyon ve kaliteyle tanınmıştır. Misyonumuzu daha ileriye taşımak amacıyla, Straumann ve ortakları Straumann Group'u oluşturmak üzere bir araya geldi. Uluslararası markaları teşvik ederek kaliteyi arttırıyor ve diş hekimliğinde global mükemmeliyeti ön plana çıkarıyoruz. Yaratıcılık ve öğrenmeyi destekleyen öncü bir kültürü temel alarak global erişim, deneyim, geçmişin mirası, inovatif teknoloji ve ilham alan profesyonelleri bir araya getirerek dünya çapında dental tedavileri geliştirir ve güvenilirliği arttırırız. Geçmişten gelen bu kuvvetli gelenek önde gelen klinikler, enstitüler, üniversiteler, ağlar ve topluluklarla yakın işbirliğini temel alır. Straumann Group, önde gelen klinikler, enstitüler, üniversiteler, ağlar ve topluluklarla yakın bir şekilde ve uzun dönemli işbirliği halinde diş koruma, rejenerasyon, restorasyon ve replasmanında kullanılmak üzere dental implantlar, aletler, protezler, biyomateryaller ve dijital çözümleri araştırır, geliştirir, üretir ve sağlar.

Merkezi İsviçre'de Basel'de olan Straumann Group dünya çapında yaklaşık 5000 kişiye istihdam sağlamaktadır. Straumann, Neodent, Medentika global markaları ve diğer tam olarak veya kısmen sahibi olduğumuz ortak şirketlerin ürünleri, çözümleri ve hizmetleri, geniş bir bağlı şirket ve distribütör ağıyla 100’den fazla ülkede mevcuttur.