Faaliyetlerimiz

Vizyonumuz

Vizyonumuz: Gülüşlerden daha fazlasını yaratmanın ve kendine güveni yeniden kazandırmanın ötesinde estetik diş hekimliğinde tercih edilen ortak olmak istiyoruz. Yıllık Raporumuzda daha fazlasını okuyun.

Ürünlerimiz

Straumann Group diş kaybını önlemek için restorasyon çözümleri ve diş replasmanında kullanılmak üzere dental implantlar, aletler, CADCAM protez malzemeleri, biyomateryalleri ve dijital çözümleri araştırır, geliştirir, üretir ve sağlar.

Müşterilerimiz

Dünya çapında dental uygulayıcılar, klinikler, dental tedarik organizasyonları ve laboratuvarları geniş bir ürün ve hizmet portföyü sunarız. 

Bilim ve Eğitim

Straumann Group hasta bakımı standardını daha da yükseltmek üzere önde gelen üniversiteler, klinikler ve araştırma enstitüleriyle işbirliği yapar.  Akademik ortaklarımızla birlikte araştırmaları destekler, dental profesyonellere eğitim ve öğretim olanakları sunarız.

Üretim yerleri

İmplant bileşenleri ve aletler için temel üretim yerleri İsviçre, ABD, Brezilya ve Almanya iken CADCAM protez malzemesi kazıma işlemi merkezi olarak Almanya, ABD, Japonya ve Brezilya'da yapılır. Straumann biomaterials için üretim tesisi İsveç'te bulunur.