Kültürümüz

Straumann Group temelinde birbirlerine bağımlı bölümleri olan yüksek performanslı bir organizasyondur: kültürümüze ilham veren kararlı bir vizyon, bu vizyonu destekleyen hırslı bir strateji ve son olarak stratejilerin gerçekleştirilmesini mümkün kılan davranışlarla yönlendirilen kurum kültürü.

Vizyon

Gülüşlerden daha fazlasını yaratmanın ve kendine güveni yeniden kazandırmanın ötesinde estetik diş hekimliğinde tercih edilen partner olmak istiyoruz.

Kültür 

Davranışlar, gelecekte başarımızı destekleyecek ve sürdüreceğine inandığımız kültürün temelidir. Straumann'ı bugünkü haline taşıyan değerleri baz alarak, Straumann Group'taki tüm çalışanlar için geçerli olan sekiz temel davranışa odaklanırız: müşterilere odaklanmak, işbirliği yapmak, sahip çıkmak, fırsat yaratmak, güven oluşturmak, işe katılmak, etkin iletişim kurmak ve esnek olmak. 

Strateji

Grubun vizyonu gerçekleştirme stratejisinin kalbinde üç temel öncelik vardır: yüksek performanslı bir kültür ve organizasyonu desteklemek; büyüme potansiyeli olan keşfedilmemiş pazarları ve segmentlerini hedeflemek, estetik diş hekimliğinde tam bir çözüm sağlayıcı haline gelmek.