#WeRockDentistry – kelimenin tam anlamıyla.

Müziğin diş hekimliği veya Straumann ile ne ilgisi var? Çılgın rock hayranları veya hobi olarak muzikle uğraşan fazla azimli insanlar mıyız? Hayır – sadece ilham almış, meraklı ve yaratıcıyız ve bazen olağan dışı şeyler yaparız. O kadar sadık ve kendimizi adamışız ki bir ekip tamamen kalbinden hissederek kendi rock şarkımızın sözlerini yazdı. Bazı Straumann reklamlarında gerçekten ekibimizden ve onların aile üyelerinden aktif rol alanlar vardır. Materyallerimizden sadece dental aletler yapmayız: Straumann bileşenlerinden yapılmış el yapımı benzersiz Straumann gitarını kazanmaları için kendi müzik videolarını yapmak üzere davet ettiğimizde, diş hekimlerimiz, laboratuvarlarımız veya hastalarımızın nasıl ilham alıp heveslendiğine bakın.

Renkliyiz - her yönden.
Gerçek anlamda uluslararası, herkesi kucaklayan bir şirket. Yaşınız, cinsiyetiniz veya etnik kökeniniz ne olursa olsun – Straumann çalışanları dünyanın her yerinden harika bir insan karışımıdır. Ve İsviçre kökenimizi hiç unutmayız.

Pozitif yaklaşım – birlikte çalışma şeklimizdir.
Formalitesiz bir atmosfer DNA'mızın bir parçasıdır. Böylece açık sohbetler ve pozitif sonuçlar elde edilir. Tek başına savaşçılar değiliz - bir ekibiz. Meslektaşlar ve ortaklar arasında sağlıklı ilişkiler işimizin başarısı açısından çok önemlidir.

Sosyal yardımlar – yaşamı daha da iyi hale getirir.
Ödüllerle (çalıştığınız konuma göre değişir) birlikte cazip ücretler dışında siz – ve tabii ki aileniz – ürünlerimizle ilgili ek avantajlara sahipsiniz. Her ihtimale karşı ;-)

Global bir oyuncu – her kıtada kendi evinde.
Her kıta mı? Eh, pek değil… özür dilemeliyiz çünkü işimizi sadece 5 kıtada sürdürüyoruz. Antarktika'yı daha sonraya bıraktık ;-) Konumlarımıza buradan bakabilirsiniz.

Sosyaliz – ve sadece çevrim içi değil.
Hem çevrim içi hem de çevrim dışı etkileştiğimiz birçok ortam var. Çalışanlarımızın düzenli bölümler arası toplantılarda en son teknoloji ürünü alt yapıyla, hem dijital hem yüz yüze olarak güçlü bağlantılar kurmasını mümkün kılarız.

Oyuncu-öğrenci yaklaşımı.
Çalışanlarımızın sonraki adımı atabilmesi ve yüksek performanslı bir organizasyonun bir parçası olması için öğrenmeye devam etmeleri bizim için önemlidir. Buna yatırım yapar ve gelişmelerini destekleriz. Değişime kucak açmanın yanısıra geri bildirimlere açığız – bunlar, sağlıklı işbirliği için önemli bileşenlerdir.

İstenen her şeyi karşılayabilecek büyüklükte bir şirket
Diş hekimliği dünyasında önemli bir oyuncuyuz. Prestijli, iyi bilinen bir marka - gelecekteki gelişmelere yatırım yapacak kadar büyük ve bir etki yapacak kadar güçlü. Öte yandan kısa sürede pek çok meslektaşımızı tanıyabileceğiniz ve varlığınızın izinin şirketin öyküsünde yer alabileceği kadar küçüğüz.

Zorlukları çok severiz!
Evet, hedeflerimize ulaşmak için çok çalışırız - işte biz buyuz. İşimizi çok severiz ve yaptığımız işte en iyisi olmayı severiz.

Çalıştığımız yer neresi olursa olsun iş ve özel yaşam arasında iyi bir denge.
Burada sadece İsviçre, Almanya ve Fransa arasındaki harika "Dreiländereck" bölgesinde yer alan Basel'deki merkezimizden bahsetmiyoruz. Tüm ülke ofislerimizde, hem şirket içinde hem dışında iyi bir yaşam dengesi fırsatı sunulmaktadır. 

Ve: Ayrıca bir kültür yolculuğu yapıyoruz

İşler değişiyor. Daima ve her yerde. Hedefimiz, en üst düzeyde başarılı olmaya devam etmek. Bunu elde etmek için çalışanlarımızın bilgi düzeyini geliştirmek üzere zaman ve çaba yatırımı yaparız. Temel girişimlerimizden biri "kültürel yolculuk" dediğimiz şey ve her Straumann çalışanı bu yolculuğun bir parçası. Büyümek, herkes tarafından paylaşılan ortak hedef - hem kişisel hem şirket olarak.