Kültürümüz


Straumann Group global erişim, deneyim ve yenilikçiliği tutkuyla ve ödün vermeyen kalite taahhüdüyle birleştirir ve gelişmiş dental sağlık bakımını dünya çapında müşteriler ve hastalar için erişilebilir ve kullanılabilir hale getirir.


Vizyon: Yalnızca gülüşler yaratmak ve kendine güveni yeniden oluşturmanın ötesinde – estetik diş hekimliğinde tercih edilen ortak olmak istiyoruz.

Güven tüm aktivitelerinizle ilgilidir; güven, dürüstlük, saygı, iletişim, saydamlık, işbirliği ve sözünü tutmayı temel alır. Bu durum müşterilerimizin içinin rahat olması anlamına gelir çünkü çözümlerimiz öngörülebilir ve dayanıklıdır. Çalışanlarımız için güvenli olmak, güven ve tatmin sağlayan işler anlamına gelir. Paydaşlarımız için son derece etik bir işten sürdürülebilir kar anlamına gelir. Çalıştığımız toplumlar için çevremizdeki dünyaya sorumlu bir kurumsal vatandaş olarak önem vermemiz anlamına gelir. Tüm paydaşlarımız için Straumann Group'un güvenilir bir ortak olması anlamına gelir.

İnsanların iş yapmak için, gerçek çözümler bulmak için, fikirleri gerçeğe dönüştürmek için ve öğrenip, ustalık kazanıp, başarılı olmak ve yaşamları daha iyi hale getirmek için ilk geldiği yer haline gelmek istiyoruz. Tercih edilen ortak olmanın bizim için anlamı budur.

Kültür

İnsanlar ve kültür Straumann Group'un en büyük varlıklarıdır; yüksek performans ve sürdürülebilir başarının temelleridirler. Güven ve işbirliği oluşturan, farklılığı destekleyen, değişikliği kucaklayan, esneklik, öğrenme ve yeniliği destekleyen, fırsatlar oluşturan, kişilerin hata yapmasına izin veren ve hem sorumluluk almalarını hem sahibiyet duygusuna sahip olmalarını sağlayan bir kültür oluşturmaya çalışırız. Bu kültürün temel sürücüsü oyuncu-öğrenci yaklaşımıdır ve bunu her çalışanda oluşturup beslemeye çalışırız.

Strateji

Stratejimiz üç stratejik önceliği temel alır: yüksek performanslı Straumann Group kültür ve organizasyonumuzu yönlendirmek; faydalanılmamış büyüme pazarları ve segmentlerini hedeflemek; ve kapsamımızı estetik diş hekimliği için bir total çözüm sağlayıcı olarak genişletmek.

Vizyonu gerçek haline getirmek

Sürdürülebilir bir geleceğin yolu üç 'stratejik önceliğimiz' ile haritalanmıştır.  Bunu gerçekleştirmek bir kültür ve davranış meselesidir.

  • Vizyon – Neden elde etmek istiyoruz

    Gülüşler yaratmak ve kendine güveni yeniden kazandırmanın ötesinde. Estetik diş hekimliğinde tercih edilen ortak olmak istiyoruz

  • Kültür – Nasıl elde etmek istiyoruz

    Oyuncu-öğrenci yaklaşımı ve temel davranışlar

  • Strateji – Elde etmek istediklerimiz

    Stratejik öncelikler ve girişimler