Abutmenty Novaloc®

Maximální tvrdost kombinovaná s nejlepším usazením.

PDF

Abutment Novaloc® je dalším krokem vývoje našich abutmentů MedentiLOC a poskytuje téměř dokonale odolný zrcadlově hladký povrch, který se tvrdostí blíží diamantu. Nejmenší možný otvor na hlavičce brání hromadění zbytků potravy. Angulované abutmenty Novaloc® jako první umožňují řádné vyrovnání divergence mezi implantáty.

 • Povrchová úprava ADLC

  Povrchová kvalita úpravy ADLC (amorfní uhlík podobný diamantu ) nastavuje nový standard. Maximální tvrdost v kombinaci s optimálním skluzem snižují abrazi abutmentu a poškození retenčních vložek.

 • Vyrovnání divergence

  V kombinaci s angulovanými abutmenty Novaloc® lze používat k vyrovnání divergencí mezi implantáty až do 70°.

 • Retenční vložka

  Retenční vložky vyrobené z vysoce efektivního materiálu PEEK se vyrábí s vysokou přesností a díky patentem chráněné konstrukci jsou schopné odolat laterálnímu tlaku.

 • Kryt matrix

  Pouzdra matric jsou k dispozici z titanu nebo béžového PEEK. Řešení v situacích s omezeným prostorem nebo v případě nutnosti použít bezkovové řešení.

 • Otvor na hlavičce šroubu

  Malý otvor na hlavičce šroubu v rovném abutmentu Novaloc® omezuje hromadění zbytků potravy.

 • Výjimečná manipulace

  Retenční vložky lze vložit a vytáhnout do pěti sekund. Příslušenství, jako je velice nízká otiskovací matrice nebo jednoduše použitelný extraktor pouzdra matrice, zajišťují bezproblémovou manipulaci.

Systém matrix | Permanentní kvalita

 

Povrchová úprava ADLC: Povrchová kvalita úpravy ADLC (amorfní uhlík podobný diamantu ) nastavuje nový standard. Maximální tvrdost v kombinaci s optimálním skluzem snižují abrazi abutmentu a poškození retenčních vložek. 

Otvor na hlavičce šroubu: Malý otvor na hlavičce šroubu v rovném abutmentu Novaloc® omezuje hromadění zbytků potravy. 

Usazovací nástroj: Rovné abutmenty Novaloc® lze vložit pomocí příslušného originálního usazovacího nástroje odpovídajícího implantačního systému. 

Kompenzace divergence: V kombinaci s angulovanými abutmenty Novaloc® lze používat ke kompenzaci divergencí až 70° mezi implantáty. 

Angulace: Angulace abutmentu je 15°

Výška dásně: Angulované abutmenty Novaloc® jsou k dispozici v pěti různých výškách dásně. 

Usazovací nástroj: Všechny angulované abutmenty Novaloc® se zavádí pomocí usazovacího nástroje Ball-Torx (M03-8 nebo M 10-8), což zaručuje spolehlivý přenos sil. 

Výška dásně | Maximální spolehlivost

Abutmenty Novaloc® jsou k dispozici v pěti různých výškách dásně.

Retenční vložky | Bez kompromisu

Můžete zvolit ze šesti retenčních vložek s různými retenčními silami, které lehce zvládají divergence až 20° na implantát. V kombinaci s angulovanými abutmenty Novaloc® i 35° na implantát.

Extra lehký

Lehký

Střední

Silný

Extra silný

Ultra silný

Materiály ke stažení o systému Novaloc®

Novaloc

Multi Platform Systems
pm02_01_0012_en 02/20 19.02.2020 PDF, 2 MB Ke stažení