Abutmenty Optiloc®

Tenčí než nejprodávanější produkt na trhu, nižší než kulové spoje.

PDF

Abutment Optiloc® kombinuje výhody abutmentu Novaloc® s požadavky na minimální prostor pro kulové spoje. Poskytuje zrcadlově hladký povrch téměř dokonale odolný, který se tvrdostí blíží diamantu.

 • Povrchová úprava ADLC

  Povrchová kvalita úpravy ADLC (amorfní uhlík podobný diamantu nastavuje nový standard. Maximální tvrdost v kombinaci s optimálním skluzem snižují abrazi abutmentu a poškození retenčních vložek.

 • Kompenzace divergence

  Matrix Optiloc® lze používat ke kompenzaci divergencí mezi implantáty až do 40°.

 • Retenční vložka

  Retenční vložky vyrobené z vysoce efektivního plastového PEEK se vyrábí s vysokou přesností a díky patentem chráněné konstrukci jsou schopné odolat laterálnímu tlaku.

 • Kryt matrix

  Velice tenká titanová pouzdra matric jsou ideálním řešením v podmínkách s omezeným prostorem.

 • Výjimečná manipulace

  Retenční vložky lze vložit a vytáhnout do pěti sekund. Příslušenství, jako je velice nízká otiskovací matrice nebo jednoduše použitelný extraktor pouzdra matric, zajišťují bezproblémovou manipulaci.

 • Minimální velikost

  Tenčí než nejprodávanější produkt na trhu, nižší než kulové spoje. Optimální rozměry nyní umožňují vložení matrix i na místa s minimem volného prostoru.

 • Volnost pohybu

  Matrix Optiloc® umožňuje malé pohyby zubní náhrady bez nebezpečí jejího uvolnění. Na rozdíl od jiných systémů se matrix Optiloc® vždy vrací do úvodní polohy.

Systém matrix | Permanentní kvalita

Inteligentní patentovaná technologie systému Optiloc® garantuje optimální fixaci, a to i s náhradami fixovanými pouze na dvou implantátech.

Volnost pohybu: Matrix Optiloc® umožňuje malé pohyby zubní náhrady bez nebezpečí jejího uvolnění. Na rozdíl od jiných systémů se matrix Optiloc® vždy vrací do úvodní polohy. 

Výška dásně: Abutmenty Optiloc® jsou k dispozici v pěti různých výškách dásně. 

Usazovací nástroj:  Všechny abutmenty Optiloc® se zavádějí pomocí usazovacího nástroje Optiloc® (M 59). 

Povrchová úprava ADLC: Povrchová kvalita úpravy ADLC (amorfní uhlík podobný diamantu ) nastavuje nový standard. Maximální tvrdost v kombinaci s optimálním skluzem snižují abrazi abutmentu a poškození retenčních vložek. 

Minimální velikost: Tenčí než nejprodávanější produkt na trhu, nižší než kulové spoje. Optimální rozměry nyní umožňují vložení matrix i na místa s minimem volného prostoru. 

Uzavřený povrch: Abutment Optiloc® nevyžaduje otvor na šroub díky chytře navrženému usazovacímu nástroji. Zcela tak předchází hromadění částeček jídla v této oblasti. 

Výška dásně | Maximální spolehlivost

Abutmenty Optiloc® jsou k dispozici v pěti různých výškách dásně.

Retenční vložky | Bez kompromisu

Můžete zvolit ze šesti retenčních vložek s různými retenčními sílami, které lehce zvládají divergence až 20° na implantát.

Extra lehký

Lehký

Střední

Silný

Extra silný

Ultra silný

Materiály ke stažení pro Optiloc®

Optiloc

Multi Platform Systems
pm02_01_0014_en_02_/20 19.02.2020 PDF, 4 MB Ke stažení
Všechny zdroje