Şeffaf. Basit. Kullanıcı dostu.

Kliniğinizin iyi çalışması ve hastalarınızın gereksinim duyduğu tedavi hizmetlerini sunmak için çok çalışıyorsunuz. Biliyoruz, çünkü biz de öyleydik. ClearCorrect™ 2006 yılında, şeffaf plak tedavisi bitirilmesi gereken 400'den fazla hastası olan ancak plakları üretecek tedarikçisi olmayan bir diş hekimi tarafından kurulmuştur.

Dr. Willis Pumphrey hastaları için gerekenden fazlasını yapıp onlara plak üretmek üzere kendi şirketini kurmuştur. Diğer diş hekimleri birer birer Dr. Pumphrey’in çözümünü kabullenmiş ve ClearCorrect giderek büyümüştür. Günümüzde ClearCorrect dünya çapında on binlerce diş hekimine hizmet verip hastalarına milyonlarca plak göndermiştir. Tüm bu sürede tedarikçilerimizi dinlemek ve onların ihtiyaçlarına öncelik vermek felsefemiz oldu. Böylece 12 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyoruz ve her zaman burada olacağımızı biliyoruz.

 • Çekici ve erişilebilir

  Güçlü bir fiyat/performans oranı ve akıllı eğitim seçenekleriyle ClearCorrect hem diş hekimleri hem hastalar için plakları erişilebilir hale getirir.

 • Doktorlar tarafından kurulmuştur

  Doğası gereği diş hekimi dostu olan ClearCorrect 2006 yılından beri diş hekimlerini dinlemekte ve sevdikleri çözümler oluşturmak için onlarla işbirliği yapmaktadır.

 • A.B.D.'de doğan kalite

  Teksas'teki Mükemmeliyet Merkezimizde itina ve gururla A.B.D.'de üretilen ClearCorrect plakları, lekeler ve çatlaklara karşı koyarken, şeffaflık ve stres durumunda maksimum tutunma için optimum hale getirilmiş materyalden üretilir.

 • Üst düzey destek

  Bizimle iş yapmak kolaydır ve karmaşık değildir. Gerekenden fazlasını yapan kendini adamış ve iyi eğitim almış destek uzmanları tarafından sağlanan servis sunarız.

Hassas Mühendislik

ClearCorrect'in şeffaf plaklar üretirken kullandığı tüm üretim ve tanı bilgileri, deneyimimiz, araştırmalarımız ve ayrıca doktorlar tarafından verilen gerçek zamanlı geri bildirimi temel alır. Bugüne kadar öğrendiğimiz herşeyi, parça parça geliştirdiğimiz ve her gün geliştirmeye devam ettiğimiz tekrarlayıcı bir süreç yoluyla birinci elden öğrendik.

1. 0,030 inç Poliüretan
zorlu hareketler elde etmek için trimline’ı destekler

2. İyice test edilmiş, Leke ve Çatlağa Dirençli Materyal

3. Her seferinde harika bir plak sağlamaya yardımcı olmak üzere
Kalite Açısından Elle Kontrol Edilmiş 

4. İzlenebilirliği sağlamak için
Lazer İşaretli

Tutunmayı optimize ettiği ispatlanmış

ClearCorrect plakları gingival hattın ötesine geçen, girintili olmayan ve düzgün bir trimline’a sahiptir. Araştırmalar bu teknikle kesilen plakların girintili plaklardan çok daha iyi tutulduğunu göstermektedir ve bu durum  ataçman gereksinimini azaltabilir. Daha az ataçman, plakların dişe daha sıkı oturması ve sonuçta daha estetik görünüm ve daha mutlu hastalar anlamına gelir.


Kaynak: “The effect of gingival-margin design on the retention of thermoformed aligners” by Daniel P. Cowley, James Mah, and Brendan O’Toole in the Journal of Clinical Orthodontics: JCO 11/2012; 46(11):697-702.

ClearCorrect vaka çalışmaları:
ClearCorrect vakalarının yayımlanmış sonuçları.

Yalnız değilsiniz
ClearCorrect ile başarı ve eğitim için iyi bir ortağınız vardır

Sorunuz var mı? Bizimle irtibat kurun.

Veri kullanımı sözleşmesi*