Regardt Perold
ClearCorrect Level 1 Accreditatiecursus
24. sept. 2026 – 19. nov. 2026 | Zaventem, Bélgica
Información del ponente
DDS
Jesper Hatt
Descripción
ClearCorrect Level 1 Accreditatiecursus
Kosten: 1249 euro exclusief BTW. Met daarnaast 50% korting op casussen die zijn goedgekeurd vóór 18 november 2026.
Data
Start van de accreditatiecyclus van 90 dagen op 24 september 2026
24 september 2026: Module 1: Volledige dag met drs. Regardt Perold
Nader te bepalen: Online module: Patiëntcommunicatie door mondhygiëniste Joyce Van Loock (19:00 - 20:00)
29 oktober 2026: Module 2: Volledige dag met drs. Regardt Perold
19 november 2026: Online Module: Praktijkmanagement door drs. Jesper Hatt (Engelstalig, 19:00 - 20:00)
18 november 2026: Online Studieclub met drs. Ernestas Jarusaitis (12:00 - 13:00)
Grupo destinatario: Auxiliar de odontología, Higienista dental, Protésico dental, Odontólogos, Endodoncista, Odontólogos generalistas, Implantólogo, Ortodoncista, Especialista en periodoncia, Prostodoncista, Cirujano, Personal de la consulta, Estudiante Residente, Pacientes, Otros
Segmentos de productos: Ortodoncia
Objetivos de aprendizaje
Deze accreditatiecursus is gericht op het opbouwen van kennis en klinisch vertrouwen in het behandelen van patiënten met eenvoudige tot milde orthodontische indicaties met behulp van clear aligners. Tijdens deze cursus zal de behandelaar onder andere kennis opdoen over diagnostiek, casusselectie, behandelprotocollen en het gehele behandeltraject van patiënten. De cursus is met name gericht op algemeen tandartsen die hiermee willen starten.
De cursus bestaat uit twee modules op locatie en omvat lezingen van een ervaren ClearCorrect-gebruiker en onze clinical advisor. Naast de twee cursusdagen bevat de cursus hands-on sessies, twee online modules en intensieve persoonlijke begeleiding door het ClearCorrect-team en de clinical advisor.
Ter afsluiting van de cursus is er een online studieclub waarin deelnemers hun eigen casussen kunnen inbrengen voor discussie en advies binnen de groep, onder leiding van de clinical advisor van ClearCorrect.
Sesiones
ClearCorrect Level 1 Accreditatiecursus: Module 1
Ponentes: Regardt Perold
Lugar: Straumann office Belgium Zaventem
Descripción
Module 1: Volledige dag
Online module: Patiëntencommunicatie
Lugar: Teams teams
ClearCorrect Level 1 Accreditatiecursus: Module 2
Ponentes: Regardt Perold
Lugar: Straumann office Belgium Zaventem
Descripción
Module 2: Volledige dag
Online Module: Praktijkmanagment
Ponentes: DDS Jesper Hatt
Lugar: Teams teams
Desplazamiento y lugares
Straumann office Belgium
Belgicastraat 1 box 15
1930 Zaventem
Indicaciones
Teams
teams teams
teams teams
Indicaciones
Persona de contacto
Carmen Vanmeerbeek