• Jedinečné propojení s 3Shape TRIOS

  • Směle provádějte léčbu se systémem ClearCorrect®

  • ClearPilot™

    Efektivní digitálníl
    plánování léčby

ClearCorrect: váš partner pro ortodoncii.

Vaším posláním jako lékaře je zlepšovat životy. Vaši pacienti se na vás mohou spolehnout a tato výzva může být někdy náročná, když jí člověk má čelit sám.

Naštěstí vy nemusíte.

Jsme ClearCorrect, globální ortodontická značka, která vychází ze zkušeností v oblasti inovací, výzkumu a klinických poznatků, kterými je společnost Straumann Group známá. Tyto pevné základy nám umožňují poskytnout vám podporu, kterou potřebujete s flexibilitou, kterou chcete a kvalitními ortodontickými produkty, které si vy i vaši pacienti zasloužíte.


Rovnátka ClearCorrect

Prémiová rovnátka
Rovnátka ClearCorrect, vytvořená pro přesnost, pohodlí a estetiku, obsahují unikátní kombinaci našeho patentovaného materiálu ClearQuartz™ a vysoké rovné okrajové linie, abyste mohli dosáhnout svých ortodontických cílů.

ClearPilot

Efektivní digitální pracovní postup
Naše efektivní intuitivní digitální platforma vám dává kontrolu a flexibilitu od zadání případu až po jeho dokončení. Se systémem ClearPilot™ jako vaším centrálním nástrojem pro plánování léčby je řešení případů skutečně jednoduché.

Ortho Campus

Váš důvěryhodný partner v ortodoncii
Ortho Campus spojuje naše zkušenosti pro vyjímečné vzdělávání, kterým je společnost Straumann Group známá – je to jeden z mnoha způsobů spolupráce partnerů ClearCorrect s lékaři s cílem dosáhnout úspěch v ortodoncii.


Předvídatelná. Pohodlná. Estetická.
Rovnátka, která pracují stejně houževnatě jako vy.

Rovnátka ClearCorrect nabízí unikátní kombinaci našeho patentovaného materiálu ClearQuartz™ a vysokých rovných okrajových linií, abyste mohli dosáhnout svých ortodontických cílů a okouzlit své pacienty.

Flexibilita a kontrola od zadání po dokončení případu

Náš digitální pracovní postup je navržen s cílem pomoct vám a dát vám svobodu volby, abyste mohli pracovat, jak chcete: zvolte si jakýkoli systém IOS, upravte svůj léčebný plán a zvolte program léčby, která vám nejvíce sedí.

Digitální pracovní postup

Digitální pracovní postup ClearCorrect vám poskytuje flexibilní, ucelený             a bezproblémový pracovní postup pro vás i vaše pacienty.

 

 

ClearPilot

Individualizace výsledků léčby je jednoduchá se systémem ClearPilot™, intuitivním nástrojem k plánování léčby, který nabízí kontrolu a flexibilitu, od plánování po schválení.

 

Dental Monitoring

Systém Dental Monitoring nabízí pohodlí a maximalizuje účinnost v každém kroku cesty vašich pacientů s virtuálními řešeními pro praxi s cílem vyhodnotit, kvalifikovat, třídit a sledovat léčbu pacienta – na dálku.
 

Důvěryhodný partner pro úspěch.

Partnerství pro úspěch znamená, že vás budeme provázet na každém kroku vaší cesty, s individualizovaným a komplexním vzděláváním, které vám přináší Ortho Campus. S možnostmi, které sedí téměř jakémukoli vzdělávacímu stylu a nástroji, které dokonce pomohou se vzděláváním pacientů. Ortho Campus představuje náš závazek dopomoct vám k úspěchu v ortodoncii.

Důvěryhodný partner pro podporu.

Od prvního dne vytváříme ClearCorrect s osobní a pečlivou podporou. Náš tým vám poskytne excelentní servis na každém kroku cesty, po klinické či technické stránce.

  • Náš tým pro plánování léčby má více než 20 let zkušeností s digitálním ortodontickým plánováním.                          Pomůže vám s efektivním plánováním a spoluprací, abyste dosáhli svých cílů léčby.
  • Náš fundovaný zákaznický servisní tým je strategicky rozložen po celém světě s cílem poskytovat spolehlivou odpověď   v reálném čase.

Také Vám poskytneme na vyžádání marketingové materiály na podporu Vaší praxe a klinického vzdělávání. Další informace naleznete na odkazech níže.

Důvěryhodný partner pro výsledky.

Po více než 15 letech v této oblasti a s více než půl milionem zářivých úsměvů je ClearCorrect vaším partnerem pro ortodontické výsledky.

Zaregistrujte se v ClearCorrect ještě dnes a otevřete svou praxi do světa nových možností.