ClearCorrect®:

początek życia
pełnego uśmiechów.

dyskretne, wygodne nakładki, nad którymi masz kontrolę

Jeśli szukasz skutecznego rozwiązania do prostowania zębów, nakładki ClearCorrect mogą być idealnym wyjściem. Nakładki ClearCorrect są wygodne, zdejmowalne, niemal niewidoczne, skuteczne i, co najważniejsze, nie zakłócają codziennego życia. Możesz jeść co chcesz, szczotkować i nitkować zęby jak zwykle, jednocześnie prostując zęby, a nikt nie zauważy, że jesteś w trakcie leczenia ortodontycznego — to naprawdę takie proste.

Ikona z dwoma chmurkami

WYGODNE

Ikona uśmiechniętych ust z dwoma błyskami w pobliżu

NIEWIDOCZNE

Ikona tarczy ze strzałą w centralnym punkcie

SKUTECZNE

Ikona kciuków podniesionych w górę

ŁATWE

nakładki ClearCorrect: „zaawansowane” to właściwe słowo

Nakładki ClearCorrect są wykonane z wielowarstwowego plastiku medycznego, będącego efektem wielu lat badań i testów. W rezultacie uzyskano nakładki o wyjątkowej przejrzystości i trwałości, umożliwiające efektywne przemieszczanie zębów. Jednym słowem: zaawansowane.

Nasze nakładki są wygodniejsze niż stałe aparaty, a dzięki specjalnej krawędzi i materiałowi są również skuteczniejsze i wygodniejsze niż wiele innych nakładek dostępnych na rynku.


Nakładki ClearCorrect są skuteczne.

Ponad pół miliona pacjentów wyprostowało swoje zęby przy użyciu nakładek ClearCorrect. Przejrzyj naszą galerię Case Gallery, aby zorientować się, jak nakładki ClearCorrect oraz Twój lekarz mogą Ci pomóc.

proste zęby w prosty sposób

Leczenie nakładkami ClearCorrect jest łatwe — wystarczy poprosić lekarza o zeskanowanie zębów i nosić nakładki zgodnie z zaleceniami.

Urządzenie produkuje nakładki. Dłoń obsługuje pokrętło urządzenia, nakładki wysuwają się na pasie transmisyjnym.

ponad 60 lat piękniejszych uśmiechów.

Firma Straumann Group jest firmą z branży stomatologicznej, obecną na całym świecie i słynącą z doskonałej jakości swoich produktów. W przypadku nakładek ClearCorrect włożyli całą swoją wiedzę i doświadczenie w opracowanie nakładek, które pokochasz.

Rzędy nakładek

Co roku w zaawansowanych technologicznie centrach w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Brazylii i Chinach produkujemy miliony nakładek.

Notatnik z literami „RX”

Przepisywane i kontrolowane przez lekarza

Globus ze strzałką dookoła

Obsługujemy dziesiątki tysięcy lekarzy na całym świecie

Zgięte ramię

Dostarczane przez firmę Straumann Group, globalnego lidera w stomatologii estetycznej

opinie

Proste zęby nie tylko lepiej wyglądają, lecz również lepiej działają. Źle wyrównane zęby niekorzystnie wpływają na funkcje gryzienia, mogą szybciej ulegać zużyciu i są bardziej podatne na próchnicę. Gdy będziesz już mieć uśmiech, który Ci się spodoba, nie będziesz w stanie powstrzymać się przed chwaleniem się nim na lewo i prawo.

  • „Uśmiecham się teraz częściej i o wiele szerzej ”.

    MERCEDES F.

  • Były tak łatwe i cudowne w stosowaniu.

    GERALD B.

  • Wystarczy je założyć, a potem wyjąć. Bardzo się cieszę, że się na to zdecydowałam. Czuję się z tym o wiele lepiej.

    CONNIE H.