• Partnerzy w doskonałości.

  Zjednoczeni przez uśmiechy.

ClearCorrect: Twój partner w dziedzinie ortodoncji.

Straumann Group pragnie być partnerem oferującym doskonałe rozwiązania kliniczne. Na podstawie 60 lat badań i innowacji opracowaliśmy wyjątkowe, kompleksowe rozwiązanie w postaci przezroczystych nakładek, umożliwiające lekarzom zapewnianie pacjentom doskonałej opieki.

Wspólnie możemy zmieniać życie ludzi, oferując Twoim pacjentom zdrowsze uśmiechy, dodające im pewności siebie.


 • Nakładki najwyższej klasy

  Opracowane pod kątem maksymalnej precyzji, komfortu i estetyki nakładki ClearCorrect® stanowią najbardziej zaawansowane narzędzie ortodontyczne dla Twojej praktyki. Opracowane na podstawie dekad badań materiałowych i innowacji nakładki powstały na skutek połączenia naszego zastrzeżonego trójwarstwowego materiału ClearQuartz™, wysokiej i płaskiej linii krawędzi oraz funkcji o potwierdzonej naukowo skuteczności, aby pomóc Ci osiągać żądane wyniki leczenia ortodontycznego.

 • Sprawny cyfrowy przepływ pracy

  Efektywnie działający, cyfrowy ekosystem nakładek ClearCorrect zapewnia jednocześnie kontrolę nad leczeniem i swobodę jego dostosowywania oraz maksymalizację produktywności. Dzięki intuicyjnym cyfrowym przepływom pracy, kompleksowym opcjom leczenia i zaawansowanym narzędziom planowania w aplikacji ClearPilot™ realizacja optymalnych planów leczenia jeszcze nigdy nie była tak łatwa.

 • Partnerzy w doskonałości klinicznej

  Łączymy wiedzę kliniczną z zaangażowaniem na rzecz edukacji, globalną obecnością i wsparciem na najwyższym poziomie, w związku z czym wybór nakładek ClearCorrect oznacza współpracę z partnerem, który pozwoli Twojej praktyce zrealizować swój pełny potencjał i pozytywnie wpływać na życie pacjentów.

Nakładki najwyższej klasy.
Sprawdzone wyniki.

Nakładki ClearCorrect stanowią zwieńczenie dekad badań naukowych i klinicznych oraz innowacyjności.
Począwszy od zastrzeżonego trójwarstwowego materiału ClearQuartz™ po technologię i procesy projektowania używane do jego kształtowania i skończywszy na klinicznych funkcjach dostosowywania gotowego produktu, nasze nakładki najwyższej klasy stanowią najbardziej zaawansowane narzędzie ortodontyczne dla Twojej praktyki.

Cyfrowe przepływy pracy.
Bezproblemowy przebieg leczenia.

Cyfrowy przepływ pracy związany z nakładkami ClearCorrect stanowi elastyczny, zintegrowany, bezproblemowy i kompleksowy proces leczenia zarówno dla lekarzy, jak i dla pacjentów. Od zgłoszenia przypadku po zarządzanie nim i planowanie leczenia, system ClearCorrect umożliwia lekarzom oferowanie leczenia na najwyższym poziomie.

Większe możliwości dostosowania.
Całkowita kontrola.

Cele leczenia można łatwo dostosować przy użyciu aplikacji ClearPilot™, intuicyjnego narzędzia planowania leczenia zapewniającego jednocześnie kontrolę i swobodę na wszystkich etapach pracy, od tworzenia planu po jego zatwierdzanie.

Zaufani partnerzy.
Globalny zasięg.

17 lat doświadczenia w dziedzinie ortodoncji czyni z marki ClearCorrect sprawdzonego partnera, który pozwoli Ci odkryć pełny potencjał wywierania pozytywnego wpływu na życie ludzi.
Od momentu powstania w 2006 r. współpracujemy w lekarzami, aby doskonalić nasze produkty. Obecny system przezroczystych nakładek ClearCorrect jest efektem niemal dwóch dziesięcioleci innowacyjności będącej motorem postępu oraz współpracy z dziesiątkami tysięcy lekarzy na całym świecie. Dzięki globalnej sieci obejmującej ponad 50 krajów i zakłady produkcyjne na czterech kontynentach marka ClearCorrect jest partnerem, któremu możesz zaufać i który będzie Cię wspierać na każdym kroku.

Kompleksowa,
ciągła edukacja.

Edukacja jest kluczem do sukcesu w ortodoncji. Dlatego właśnie stworzyliśmy Ortho Campus.
Ortho Campus to kompleksowy zbiór narzędzi i szkoleń w dziedzinie ortodoncji wspomagający pomyślne wyniki leczenia. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć swoją pewność siebie w kwestiach klinicznych czy zbudować prosperującą praktykę ortodontyczną, Ortho Campus stanowi jedno z najbardziej kompleksowych rozwiązań edukacyjnych w branży.

 • Classroom

  Webinary, kursy stacjonarne oraz elektroniczne zasoby szkoleniowe — wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, aplikacji Classroom Ortho Campus, oferującej różne ścieżki nauki dostosowane do specyfiki ról pracowników praktyki.

 • Case Gallery

  ClearCorrect Case Gallery jest globalną biblioteką prezentującą pełen wachlarz przypadków, w których można z powodzeniem zastosować nakładki ClearCorrect.

 • Help Center online

  ClearCorrect Help Center online zawiera setki artykułów dotyczących różnych tematów, od zaawansowanych praktyk stosowania nakładek po działania marketingowe na potrzeby praktyki.

 • Clinic App

  Aplikacja Clinic App oferuje przyjazne dla pacjenta scenariusze rozmów na temat konsekwencji różnych rodzajów wad zgryzu i ogólnych zalet przezroczystych nakładek, a także zasoby ułatwiające rozpoczynanie i prowadzenie rozmów z pacjentami na temat zdrowia jamy ustnej oraz korzyści z leczenia nakładkami ClearCorrect.

Zostań partnerem w dziedzinie doskonałości klinicznej i zarejestruj się już dzisiaj.