Straumann Group
pro pacienty

Zjistěte více, co pro vás můžeme udělat

Straumann Group
pro pacienty

Zjistěte více, co pro vás můžeme udělat

Dentální péče pro vás

Potřebujete dentální péči a převzít aktivní úlohu při hledání správného řešení. Pomůžeme vám vyřešit vaše potřeby. Najdete zde odpovědi na své nejpalčivější otázky a uvidíte, jak uspokojujeme potřeby pacientů v oblasti léčby, pohodlí, estetiky a finanční dostupnosti.

Spolupracujeme s profesionály s cílem zajistit lepší péči pro pacienty. Poskytujeme výjimečné produkty, služby a vzdělávání pro stomatology, aby vám mohli zajistit spolehlivou léčbu. Toto je naše vize. Zjistěte více o skupině Straumann Group a naší inspiraci.

Příběh pacienta

„Moje nové zuby mi zásadně změnily život. Více si důvěřuji, cítím se lépe. Mohu se usmívat, jednoduše se smát a vtipkovat, jíst věci, které jsem nemohla jíst jako např. jablka a tvrdé věci.“

– Resheemah, 49

Nové zuby ve stejný den?

Při tzv. okamžitých zákrocích dostanete jeden nebo několik nových zubů v den vytržení zubu. Může to být velkou výhodou. Nemusíte nosit snímatelnou protézu, a skrývat tak mezeru ve svém úsměvu. Také se sníží počet návštěv ambulance na minimum. Implantát(y) však pořád ještě potřebuje/potřebují svůj čas, aby srostl(y) s vaší čelistní kostí a v dané oblasti nebudete moct určitou dobu žvýkat. Ve většině případů dostanete nejdříve dočasnou korunku, můstek nebo protézu a trvalé nové zuby až později. Dočasné i trvalé zuby je však těžké rozeznat od přirozených zdravých zubů.

Zeptejte se svého zubaře nebo týmu provádějícího zubní implantaci, jestli je zubní náhrada pro vás vhodnou možností. Portfolio našich produktů, včetně pokročilých digitálních technologií a pracovních postupů, je vyrobeno s cílem podporovat tento druh léčby.

Zjistěte více o „Digitální inovaci ve stomatologii“ >

Příběh pacienta

„Bez tmy neuvidíme světlo. Jsem vděčný za to, co se mi stalo.“

– Renato, 21

Příběh pacienta

„Věřím, že dobrý pocit ze sebe sama přechází i na ostatní. Nelíbil se mi vzhled mého úsměvu a začala jsem nosit neviditelná rovnátka. Tato léčba byla zásadní, můj úsměv je taková moje vizitka.“

– Lorena, 33

Jemnější a rychlá implantační léčba?

Existují méně invazivní terapeutické možnosti, které mohou být méně zatěžující pro tělo a jsou schopny zajistit rychlejší hojení. Např. čím menší je implantát, tím menší zátěž obvykle představuje pro tělo při zavedení a tím rychleji se zahojí. Vyvinuli jsme speciální materiál pro implantáty, který umožňuje používat implantáty s malým průměrem nebo délkou, které odolají všem silám při žvýkání.

Kromě toho pomáhá specifický biomateriál obnově parodontu a hojení ran v měkkých tkáních. Zeptejte se svého stomatologického týmu na všechny možnosti.

Příběh pacienta

„Kdy budeš mít znovu zuby? zeptala se mě má dcera – mohu bez zaváhání říct, že jsem se znovu narodil. Je to dokonalá radost.“

– Marco, 54

Příběh pacienta

„Byli jsme nerozluční, co jsme se vzali před 38 lety. Nebylo to tudíž jednoduché jít na zákrok sama. Dostala jsem ale hned dočasné nové zuby. Nyní si mohu užívat dobrá jídla a znovu se usmívat.“

– Cao, 60

Nejste si jisti implantáty?

Představa cizího materiálu trvale implantovaného do vašich úst může být znepokojivá. Terapie implantáty však není experimentální přístup. Spíše jde o osvědčenou, moderní zubařskou techniku, která byla dostatečně testována a na celém světě se používá už desítky let. Jako celosvětový inovátor v oblasti stomatologie máme k dispozici vědecké důkazy dokládající funkci našich produktů. Na základě různých klinických situací nabízíme kompletní portfolio stomatologických implantátů v různých materiálech, průměrech, délkách a tvarech. V tomto portfoliu nabízíme vašemu stomatologovi všechny prostředky potřebné k léčbě dle vašich individuálních potřeb.

Příběh pacienta

„Po třech měsících si mohu užít normální jídlo. Mohu jíst v podstatě všechno, co je na stole.“

– Adam, 79

Máte otázky? Kontaktujte nás.

Přepište výše uvedený kód
Dohoda o používání údajů*

Přečtěte si naše zásady ochrany soukromí.