Hastalar için
Straumann Group

Sizin için yapabileceklerimiz hakkında daha fazla bilgi alın.

Hastalar için
Straumann Group

Sizin için yapabileceklerimiz hakkında daha fazla bilgi alın.

Sizin için dental bakım

Dental tedavi gereksiniminiz var ve doğru çözümü bulmakta aktif bir rol oynuyorsunuz. Biz gereksinimlerinize odaklanmak için buradayız. En acil sorularınızın yanıtlarını bulun ve hastaların tedaviler, konfor, estetik ve makul fiyat açısından gereksinimlerini nasıl karşıladığımızı görün.

Daha iyi hasta bakımı için profesyoneller ile ve için çalışırız. Dental profesyonellere olağanüstü ürünler, hizmetler ve eğitim sunmak onların da size daha güvenilir tedaviler sağlamalarını mümkün kılar. Vizyonumuz budur. Straumann Group ve bize ilham verenler hakkında daha fazla bilgi alın.

Hasta öyküsü

“Yeni dişlerim hayatımı belirgin bir şekilde değiştirdi. Kendime daha çok güveniyorum ve inanıyorum. Yani gülümseyebiliyorum, gülebiliyorum ve şaka yapabiliyorum ve elmalar ve sert şeyler gibi daha önce yiyemediğim şeyleri yiyebiliyorum.”

– Resheemah, 49

Aynı gün yeni dişler?

İmmediyat denen işlemlerle dişin çekildiği gün bir veya birkaç yeni dişiniz olur. Bu çok büyük bir avantaj olabilir. Gülüşünüzdeki açıklığı saklamak için çıkarılabilir bir protez kullanmanız gerekmez ve klinik ziyareti sayısını en aza indirebilirsiniz. Yine de implantın/implantların çene kemiğinizle birleşmesi için zaman gerekecektir ve ilgili alanla çiğnemekten bir süre kaçınmanız gerekir. Çoğu durumda önce geçici bir kron, köprü veya protez konacaktır ve kalıcı yeni dişler daha sonra yerleştirilecektir. Ancak ister geçici ister kalıcı olsun doğal ve sağlıklı dişlerinizden farklarını görmek kolay değildir.

İmmediyat diş değiştirmenin sizin için geçerli bir tercih olup olmadığını diş hekiminiz veya dental implant ekibinize sorun. Gelişmiş dijital teknolojiler ve iş akışları içeren ürün portföyümüz bu tür tedaviyi desteklemek üzere oluşturulmuştur.

“Diş hekimliğinde dijital inovasyon” hakkında daha fazla bilgi alın >

Hasta öyküsü

“Karanlık olmadan nasıl ışıldadığımızı göremeyiz. Yaşadıklarım için şükrediyorum.”

– Renato, 21

Hasta öyküsü

“Kendimize güven duyduğumuzda bunu başkalarının da hissettiğine inanıyorum. Gülüşümden memnun değildim ve şeffaf plakları denemeye başladık. Bu tedavi çığır açıcıydı ve gülüşüm şimdi kartvizitim gibi.”

– Lorena, 33

Daha sıkıntısız ve hızlı implant tedavisi?

Bunlara daha az invaziv tedavi seçenekleri denir ve vücut için daha az stresli olup daha hızlı iyileşme potansiyeli taşımaktadırlar. Örneğin implant ne kadar küçükse yerleştirildiğinde vücutta genellikle o kadar az stres oluşturur ve o kadar hızlı iyileşebilir. Küçük çaplı veya uzunluklu ama yine de çiğnerken oluşan tüm güçlere karşı koyabilen implantları kullanmayı mümkün kılan özel bir implant materyali geliştirdik.

Ayrıca özel bir biyomateryal periodontal rejenerasyon ve yumuşak doku yara iyileşmesine yardımcı olur. Tüm seçenekleri dental ekibinize sorun.

Hasta öyküsü

“Kızım dişlerin ne zaman geri gelecek diye soruyordu – Güvenle diyebilirim ki yeniden doğdum. Büyük bir mutluluk bu, dostum!”

– Marco, 54

Hasta öyküsü

“38 yıl önce evlendiğimizden beri hiç ayrılmadık. Bu nedenle ameliyata yalnız gitmek kolay değildi. Ama geçici yeni dişlerimi hemen taktılar. Artık yine harika yemeklerin tadını çıkarıp gülebiliyorum.”

– Cao, 60

İmplantlar konusunda emin değil misiniz?

Ağzınıza kalıcı olarak yabancı bir cisim implante edilmesi fikri korkutucu olabilir. Ancak implant tedavisi deneysel bir yaklaşım değildir. Bilimsel olarak test edilip on yıllardır kullanılan, iyi ispatlanmış, son teknolojiye sahip bir tıbbi dental tekniktir. İmplant diş hekimliğinde global bir öncü olarak ürünlerimizin işe yaradığını gösteren uzun dönemli bilimsel kanıtlara sahibiz. Çeşitli klinik durumlar temelinde farklı materyaller, çaplar, uzunluklar ve şekillere sahip komple bir dental implant portföyü sunuyoruz. Bu portföy yoluyla diş hekiminize bireysel durumunuz temelinde tedaviniz için gereken tüm unsurları sunmaktayız.

Hasta öyküsü

“Üç aydan sonra artık normal bir yemeğin tadını çıkarabiliyorum. Masadaki hemen hemen her şeyi yiyebiliyorum.”

– Adam, 79

Sorularınız var mı? Bizimle irtibat kurun.

Lütfen yukarıdaki kodu tekrar girin
Veri kullanımı sözleşmesi*