Siz ve biz

Bir bakışta Straumann Group

Altmış yılı aşkın süredir dünya çapında dental profesyoneller Straumann veya bir Straumann Group Markası tarafından oluşturulmuş yaklaşık yarım milyar dental tedavi ürünü ve parçasını kullanmaktadır. Bir hasta olarak markaya aşina olmayabilirsiniz ama hemen hemen her dental profesyonel Straumann’ı dental tedavide global bir lider olarak bilir. Bir gülüşten daha fazlasını oluşturma misyonumuzla diş hekimliğinde mükemmeliyeti yansıtırız. Güveni yeniden oluşturmak istiyoruz.

Bir dental çözüm sağlayıcı olarak dünya çapında ürünlerden fazlasını sunarız. Dünya çapında dental uygulayıcılar, klinikler ve laboratuvarlar eğitimlerimize katılır ve destek alıp geniş hizmet aralığımızdan faydalanmak ister.  Önde gelen bir yenilikçi şirket olarak tanınmaktayız ve hasta bakımı standardını arttırmak üzere üniversiteler, klinikler, araştırma enstitüleri, ağlar ve topluluklarla birlikte çalışırız. Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve hizmetlerimiz dağıtım yan kuruluşlarının geniş ağı yardımıyla 100'den fazla ülkede bulunabilmektedir.

Merkezi İsviçre'de Basel'de bulunan Straumann Group, replasman, düzeltici, estetik ve dijital diş hekimliğinde mükemmeliyet, inovasyon ve kaliteyi temsil eden global ve uluslararası markaları bir araya getirmektedir. Markalarımız arasında Straumann, Neodent, Anthogyr, Medentika, ClearCorrect, Dental Wings ve diğer tümüyle veya kısmen sahip olduğumuz şirketler ve ortaklar yer alır.


Geçmişimiz ve vizyonumuz

Dr. Reinhard Straumann İsviçre’de 20. yüzyılın başlarında saat üretimi konusunda ilk adımlarını attığında bunun tıbbi cihaz endüstrisinde çığır açacak ve dünyanın bir numaralı dental implant şirketini oluşturacak bir yolculuğun başlangıcı olduğunu bilemezdi. 

Araştırma konusunda gerçek bir hırs duyan ve insanlık için işleri daima daha iyi hale getirmek amacıyla mükemmeliyet ve inovasyon açısından sürekli kendini iten gerçek bir öncüydü. Bu nedenle oluşan ilerlemeler saat üretiminin çok ötesine geçti. Bilim ve kanıtla desteklenen İsviçre tasarımıyla sonuçlandı ve tasarım ile hassasiyet, el sanatı ve kalite birleşti. 

Günümüzde üç nesil Straumann öncüsü DNA’mızı oluşturup modern dental implantolojinin temelini atmıştır. İmplantolojide altmış yılı aşkın süredir aktifiz. Daima sınırları ilerletiyoruz, yeni alanlara giriyoruz ve yaşamları daha iyi hale getirmek için fırsatlar yaratıyoruz. 1974 yılındaki ilk dental implanttan son dijital çözümlere kadar dünya çapında dental implantların 1 numaralı üreticisi haline geldik. Hastayı daima akılda tutarak ödün vermeyen kalite sağlamak şeklindeki temel hedefimize sadık kaldık. 

Yaptığımız inovasyonlar bilimsel kanıtlarla ve dünya çapında dental profesyonellerin en büyük bilimsel ağıyla desteklenmektedir. Araştırma, inovasyon, mükemmeliyet ve eğitim yoluyla daha iyi dental çözümleri daha fazla kişi tarafından kullanılabilir hale getiririz. Bu nedenle dental profesyoneller ve hastalar bizi endüstrinin altın standardı ve diş hekimliğinde güven veren bir marka olarak kabul ederler.

1954 yılında bir ailenin sahip olduğu İsviçre temelli bir araştırma enstitüsü olarak küçük başlayan oluşum şimdi 7600’den fazla çalışanı olan ve 100’den fazla ülkede geniş bir yan kuruluş, dağıtım yan şirketi ve ortaklar ağıyla temsil edilen global bir şirkettir. Günümüzde önemli bir geçmişi olan markaların ve diş hekimliğinde inovasyonun kaynağı olan ortakların güçlü bir kombinasyonuyuz. Bir gülüşten daha fazlasını oluşturma misyonumuz açısından diş hekimliğinde global mükemmeliyet için bir aradayız ve güveni yeniden oluşturmak istiyoruz.


Karşılıklı güven

Siz diş hekiminize güvenirsiniz ve diş hekiminiz bizim ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve çözümlerimize güvenir. Bu karşılıklı güven üç temel sütuna dayalıdır:

  • Kalite: Bilimsel kanıtlar ve mekanik testler ile ispatlanmış katı standartlar yoluyla ödün verilmeyen kaliteyi iletmeye kendini adamış
  • İnovasyon: Fikirleri anlamlı ve çığır açıcı inovasyonlara çeviren bir öncü kale ve 60 yılı aşkın bilimsel temelli yenilikçilik
  • Temel: Ortopedi ve diş hekimliğinde öncü olan, simge haline gelmiş ve tarihsel olarak hem bilimsel hem klinik alanlarda yakından ilişkili hassas İsviçre tasarımı ile birlikte gelişmiş dental bakım için dünya çapında klinisyenler ve teknisyenler

Sorularınız var mı? Bizimle irtibat kurun.

Lütfen yukarıdaki kodu tekrar girin
Veri kullanımı sözleşmesi*