Değerlerimiz

Anthogyr Mont Blanc vadisinde Alplerde yer alan Fransız bir üreticidir. Yüksek hassasiyetli tıbbi ve dental cihazların üretiminde 75 yıllık endüstriyel uzmanlığımıza güveniriz. Dental implantolojide 35 yıllık çığır açıcı yeniliklerle tanınırız.

Büyük bir insan macerası

Güçlü bir aile ruhuyla beslenerek insanlara odaklanırız. Güçlü ilişkilerin, gözlemlemenin ve dinlemenin kalitesinden keyif alıyoruz çünkü birlikte daha fazlasını başarabileceğimize inanıyoruz.

Hedeflerinize ulaşmak için birlikte yeni yollar keşfeden çevik bir şirketiz.

Cesaretimiz ve yaratıcılığımız, kolektif bağlılığımız her seviyede sürekli mükemmellik arayışımıza hizmet ediyor.

İNSAN

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve ortaklarımızla yakınlığı geliştiriyoruz. Yüksek kalitede ve uzun süreli ilişkiler geliştirmeye çalışıyoruz, dinlemeyi ve deneyimleri paylaşmayı tercih ediyoruz.

MÜKEMMELİYET

Her hareket, her bakış ve her iletişim yüksek katma değerli çözümler sunmak için mükemmelliğe kendini adamış çalışanlarımızın  uzmanlığına  dayanmaktadır.

CESARET

İmplantolojide yeni yollar keşfetme amacıyla hareket ediyoruz. Çevik, sürekli gelişen, ustaca çözümler önermek üzere her gün  cesaretle çalışıyoruz.

KENDİNİ ADAMIŞLIK

Gelişimimiz her şeyden önce, dinamizmin ve zorlukların üstesinden birlikte gelme yeteneğinin  ekiplerimizi her gün görevlerine yönlendirdiği kolektif bir adanmışlıktır.

ETİK

Sağlık uzmanları olarak daha iyi bakım için çabalıyor ve her hastaya faydalı olacak çözümler geliştiriyoruz.

Daha fazla bilgi ister misiniz?

Broşürü indirin

Şirket hakkında daha fazla bilgi alın

İndirin

Dergiler

Videolar