Büyük macera!

Anthogyr’in öyküsü markanın kurucusu olan Anthoine ailesinin 19. yüzyıl başından beri yaşadığı Mont Blanc vadisinde başlar. Dental sektör mükemmeliyet gerektiren özel ve ödün vermeyen bir pazardır.

Bu nedenle Anthogyr yenilikçi implantoloji ürünlerinin ve çözümlerinin kalitesini her gün garanti etmektedir. Şirketin artık her biri uzmanlıklarını her gün ortaya koyan ve Anthogyr’i bugünkü haline getiren 300’ün üzerinde kararlı çalışanı vardır.


#SanaÖzel

Anthogyr’in bölümlerini keşfedin ve öyküsünü, ilham kaynaklarını, yeniliklerini ve tabii ki erkek ve kadın çalışanlarını 6 bölüm boyunca öğrenin. Bölümler geliştikçe zaman içinde yolculuk yapacak ve Anthogyr macerasını tarihi boyunca deneyimleyeceksiniz.

Yetmiş yıldan fazla bir süre önce yaratılmış bir markanın geçmişine, bugünü ve  geleceğine yolculuk!

BÖLÜM 1

Kuruluş hikayesi

BÖLÜM 1

Anthogyr’in öyküsü Anthoine ailesinin 19. yüzyıl başından beri yaşadığı Mont Blanc vadisinde başlar.

Saat yapımcılığı ile başlayıp sonraki nesillerde metal çubuk işleme üretimine doğru evrilen Anthoine'ların dental sektörde nasıl devrim yaptığını öğrenin.


BÖLÜM 2

İleri teknoloji

BÖLÜM 2

Metal çubuk işleme ve mikromekanik sektörünün evi olan Mont Blanc vadisinin kalbinde yer alan üretim tesisimiz parlak zekalar ve yenilikçi teknolojiyle doludur.

Dental sektörün zor bir pazar olduğunu ve mükemmeliyetten azını kabul etmediğini biliyoruz. Yüksek kalitede ve yenilikçi ürünler üretecek donanıma sahip olduğumuzdan emin oluyoruz.


BÖLÜM 3

Büyük macera

BÖLÜM 3

Ne büyük bir macera!

Anthoine ailesinin vizyonundan yola çıkan Anthogyr artık her biri kendi uzmanlıklarını ortaya koyan ve bugün olduğumuz noktaya getiren  300’den fazla çalışana sahip.

Endüstri uzmanlarından üreticilere ve diş hekimlerine kadar, Anthogyr şirketinin büyümesi için bu kadar parlak insanları bir araya getirmekten ve onlara güvenmekten gurur duyuyoruz-.


BÖLÜM 4

Muhteşem Vizyoner

BÖLÜM 4

Son 75 yıla bakarsak Anthogyr’in başarılarından gurur duyuyoruz: İmplantolojiye odaklanmak, uzmanlığımızı geliştirmek ve yeni pazarlara ulaşmak.

Dental sektördeki bilgimizle tanınıyoruz. Harika bir yolculuk oldu. Şimdi bundan sonra gelecekleri heyecanla bekliyoruz.


BÖLÜM 5

Cesur bir Şirket

BÖLÜM 5

İnanılmaz yolculuğumuz 1950'lerde başladı: o andan itibaren yeni beceriler ve teknolojiler elde etmek üzere daha derinlere ve daha ileriye baktık.

Rotatif ekipmandan yüksek performanslı bağlı implantoloji fizyolarına kadar ürünlerimizin hassasiyeti üzerinde çalıştık ve her zaman yenilik yapmaya devam ediyoruz.


BÖLÜM 6

Fransız Uzman

BÖLÜM 6

Son 75 yıldır dental sektörde çalışırken hedefimiz daima müşterilerimize en iyi teknolojiyi sağlamak olmuştur. Teknolojilerimizi daha iyi hale getirmeye, yeni teknikler geliştirmeye ve müşterilerimizin gereksinimlerine uyarlanmış çözümler yaratmaya  odaklanıyoruz.

Keşfetmeyi ve cesaret etmeyi çok seven çevik bir markayız. Uluslararası vizyona sahip, yeni yollar oluşturmak üzere ileriye doğru hareket eden bir ekibiz.


Daha fazla bilgi ister misiniz?

Şirket hakkında daha fazla bilgi alın

İndirin

Dergiler

Videolar