Yasal duyuru

Bu Web Sitesinde sağlanan bilgi sadece genel bilgi ve eğitim amacıyladır. Lütfen bu Web Sitesine erişmeden veya kullanmadan önce bu Kullanım Şartlarını dikkatle okuyup gözden geçirin. Bu Web Sitesine erişerek veya kullanarak bu Kullanım Şartları Sözleşmesini okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz. Kullanım Şartlarını kabul etmezseniz siteye erişemezsiniz veya kullanamazsınız.

Kullanım Şartları

Bu Web Sitesinde bulunan tüm içerik ve yazılım Straumann AG ve bağlı kuruluşlarının (“Straumann”) veya tedarikçilerinin malıdır veya onlar tarafından kontrol edilir ve uluslararası olarak telif hakkı ve fikri mülkiyet kanunlarıyla koruma altındadır. Straumann size sadece kişisel, ticari olmayan kullanımınız için içeriğe erişme ve içeriği indirme açısından sınırlı ve kısıtlı bir lisans verir. İçeriğin herhangi bir şek,lde değiştirilmesine veya daha fazla çoğaltılmasına izin verilmez. Bunun dışında içerik Straumann'ın önceden açık izni olmadan kopyalanamaz veya başka şekilde kullanılamaz.

Burada sağlanan bilgiler genel nitelikte olup tıbbi veya dental bakımın yerini almaz ve tıbbi veya dental bakım sağlaması amaçlanmamıştır. Bir tıbbi, dental veya başka sağlık probleminiz varsa veya olduğundan şüpheleniyorsanız sağlık uzmanınıza danışmalısınız. Doktorlar kullanım öncesinde prospektüsü okumalıdır.

Straumann bu Web Sitesinde doğru ve güncel bilgi sağlamak için her türlü çabayı gösterecektir ancak bu Web Sitesinin, bilgilerinin veya içeriğinin kullanılabilirliği, doğruluğu, güncelliği veya eksiksizliği konusunda herhangi bir beyan, garanti veya söz vermez. Straumann bu Web Sitesine erişiminizden veya erişememenizden veya bu Web Sitesini veya bu Web Sitesinde sağlanan herhangi bir bilgiyi kullanmanızdan veya bunlara güvenmenizden kaynaklanan herhangi bir zarar veya hasardan sorumlu değildir.

Bu Web Sitesi başka sitelere bağlantılar veya referanslar içerebilir ve Straumann'ın üzerinde kontrolü olmadığı üçüncü taraf sitelerden bağlantılarla erişilebilir. Straumann'ın bu tür diğer sitelerin içeriği konusunda bir sorumluluğu yoktur ve bu içerik veya erişim nedeniyle oluşan herhangi bir zarar veya hasardan sorumlu olmayacaktır. Diğer sitelere herhangi bir bağlantı sadece bu Web Sitesini kullananlara bir kolaylık olarak sağlanmaktadır. Straumann bu sitedeki içeriği, bağlantıları veya referansları istediği zaman ve herhangi bir nedenle haber vermeden silme, değiştirme veya ekleme yapma hakkını saklı tutar. Bu Web Sitesinde atıfta bulunulan ürünler tüm adli bölgelerde satış için uygun ruhsata sahip olmayabilir. Bu Web Sitesinde herhangi bir ürün teklifi, yasak olduğu durumlarda geçersizdir. Kendi pazarınızda mevcut ürünlerin eksiksiz ve güncel bir listesi için yerel Straumann temsilcinizle irtibat kurun.

BU WEB SİTESİ VE İÇERİĞİ VE BİLGİLERİ “OLDUĞU GİBİ” VE HERHANGİ BİR GARANTİ OLMADAN SAĞLANMAKTADIR. İLGİLİ KANUNUN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE VE BURADA ÖZELLİKLE BELİRTİLEN DIŞINDA STRAUMANN, WEB SİTESİ VE İÇERİĞİ VEYA STRAUMANN'IN VEYA BAŞKA HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAFIN SAĞLADIĞI VEYA SATTIĞI ÜRÜNLER VEYA HIZMETLERLE İLGİLİ OLARAK HERHANGİ BİR GARANTİ VERMEZ VEYA HERHANGİ BİR TÜRDEN BEYANDA BULUNMAZ. STRAUMANN BU AÇILARDAN SATILABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL ETMEME KONUSUNDA TÜM ZIMNİ VE AÇIK GARANTİLERİ AÇIK OLARAK REDDEDER. STRAUMANN BU WEB SİTESİNİN KULLANIMI SONUCUNDA DOĞRUDAN, DOLAYLI, ARIZİ, CEZAİ VE SONUÇSAL ZARARLAR DAHİL AMA BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE HİÇBİR TÜR ZARARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR. ÖNCEKİLERİ SINIRLAMADAN WEB SİTESİNİN VEYA STRAUMANN'IN SİZE SAĞLADIĞI HİÇBİR BİLGİNİN KESİNTİSİZ OLACAĞI, VİRÜS İÇERMEYECEĞİ VEYA HATASIZ OLACAĞI GARANTİSİ VERİLMEZ. Bazı adli bölgeler zımni garantilerin reddine izin vermez ve bu nedenle yukarıdaki red beyanı sizin için geçerli olmayabilir.

Bu sitede verilen kişi tanımları sadece demonstrasyon amaçlıdır. Bu kişiler özellikle belirtilmedikçe Straumann ürünlerinin fiili kullanıcıları veya bu ürünlerle tedavi edilmiş hastalar değillerdir. Büyük harflerle veya ticari marka sembolüyle birlikte yazılmış olsun veya olmasın tüm ürün adları aksi belirtilmedikçe Straumann, bağlı kuruluşları, ilgili şirketleri ve lisansörleri veya ortak girişim ortaklarının ticari markalarıdır.