Neviditelná rovnátka ClearCorrect®:

padnou perfketně,

dlouhodobě Vám

budou sedět.

nikdo to nezvládá tak dobře jako ClearCorrect.

Co je třeba k posunu zubů? Je to jednoduché: zuby potřebují malý tlak působící na strategických místech a, co je nejdůležitější, konzistentně. Naše rovnátka využívají dvě důležité inovace, které spolu vytváří konzistentní přesný tlak: naše okrajová linie a náš patentovaný třívrstvý materiál ClearQuartz™.

jaká jsou neviditelná rovnátka ClearCorrect? Podívejte se sami.

Portréty čtyř různých osob

Naše rovnátka jsou maximálně průhledná – víc to u neviditelných rovnátek snad ani nejde. Většina lidí si ani nevšimne, že je nosíte. To je u rovnátek důležité, ale není to vše. Pokud skutečně chcete zjistit, proč jsou rovnátka ClearCorrect tak speciální, musíme se podívat na vědecké pozadí.

níže naleznete vědecké informace.


Třívrstvý materiál ClearQuartz™

ClearQuartz obsahuje elastomerickou vrstvu (a) mezi dvěma odolnými vrstvami s nízkou porozitou (B). Vnější vrstvy poskytují tuhost a odolnost rovnátek vůči skvrnám, kdežto vnitřní vrstva umožňuje rovnátkům působit jemným konzistentním tlakem. ClearQuartz si udržuje 10x více své původní síly než jiná konkurenční rovnátka* a zachovává si tvar po celou dobu nošení rovnátek.**

Diagram znázorňující tři vrstvy a materiál rovnátek

A – Elastomerická vrstva
B – Materiál s velmi nízkou porozitou

* Údaje v archivu. Více než 72 hodin.
** Údaje v archivu.

okrajová linie ClearCorrect: protože dosednutí je důležité.

Aby správně fungovaly, ortodontická rovnátka musí zůstat nasazená. A v tom právě rovnátka ClearCorrect excelují. Jiná rovnátka povolí a s postupem času ztrácí sevření. Proto se často na vaše zuby přidávají „engagery“ (malé hrbolky v barvě zubu), aby se měla rovnátka o co opřít. I když některé engagery pomáhají vašim zubům se hýbat, jiné obvykle jenom drží rovnátka na místě.

Rovnátka ClearCorrect jsou specificky navržena pro efektivní pohyb zubů s menším počtem engagerů. Ve skutečnosti hladká plochá okrajová linie rovnátek ClearCorrect přesahující zuby zajišťuje více než 2,5 x násobně vyšší retenci než rovnátka s tvarovaným okrajem, kterou používá např.: přední výrobce.1 Bez dalších engagerů dosáhnete efektivní léčby, která bude i dobře vypadat.

Rovnátka ClearCorrect drží 2,5 x násobně lépe na místě než rovnátka s tvarovaným okrajem1

Rovnátka ClearCorrect
Rovnátka ClearCorrect vs. rovnátka s tvarovaným okrajem
Rovnátka s tvarovaným okrajem
Rovnátka ClearCorrect vs. rovnátka s tvarovaným okrajem

1Cowley, D. The effect of gingival-margin design on the retention of thermoformed aligners. J Clin Orthod. 2012 Nov;46(11):697-702​

Neviditelná rovnátka ClearCorrect: lepší zkušenost pro vás.

Flexibilnější rovnátka, která se lépe přizpůsobí zubům, pro pohodlnější dosednutí, pozoruhodnější průhlednost a odolnost vůči skvrnám? Ano, tato se vám skutečně budou líbit.

Ikona trofeje s oblakem nad ní

větší pohodlí2

Ikona přeškrtnutého oka

téměř neviditelná

Ikona přeškrtnuté skvrny

odolná proti skvrnám

2O 1/3 nižší prvotní tlak ve srovnání s 0,030 jednovrstvým materiálem. Údaje v archivu.

léčba pro všechny úsměvy

Úsměvy mohou mít všechny tvary a velikosti. Ale také poruchy skusu. ClearCorrect je schopen narovnat široké spektrum úsměvů. Vypadají některé z těchto případů jako vaše zuby? Kliknutím na ně zjistěte více.

Získejte ClearCorrect

připraveni začít?

Najít poskytovatele

Ke stažení