Rovnátka ClearCorrect®:

nejjednodušší částí
je celý postup.

Nasaďte je, sundejte je.

ClearCorrect je navržen pro jednoduché použití od začátku do konce: snadný začátek léčby, jednoduché nošení a skvělá cesta k úsměvu, který jste vždy chtěli.

Dvě ženy, které se usmívají a dělají si selfie

Výsledky mohou změnit váš život, ale léčba ne.
Pohodlná. Snímatelná. Diskrétní. Minimální čas u zubaře. ClearCorrect je navržen s cílem narovnat zuby bez omezení každodenního života.

Pohled z výšky na nějaké jídlo k snídani

Jezte, co chcete.
Můžete si je kdykoli sundat – ClearCorrect vás neomezuje ve stravě jako tradiční rovnátka. Nasaďte je a sundejte je bez jakýchkoli problémů.

Muž čistící si zuby

Pečujte o své zuby.
U jiných ortodontických systémů je péče o zdraví zubů problém. Se systémem ClearCorrect je vše bez problémů. Sundejte si svá rovnátka a pomocí kartáčku a zubní nitě udržujte svůj úsměv krásný.

léčba ve zkratce

cesta ClearCorrect (je extrémně jednoduchá)

Pokud jste připraveni nechat si narovnat zuby, aniž by to ovlivnilo váš vzhled, stravu nebo péči o ústní zdraví, léčba systémem ClearCorrect je přímo pro vás.

Lékař používající intraorální skener

vaše první návštěva lékaře
Pomůžeme Vám najít lékaře ClearCorrect a domluvte si schůzku. Vyhodnotí váš úsměv na základě zubní dokumentace (obvykle pomocí 3D skeneru) a vyšetří vaše celkové zdraví zubů.

váš léčebný plán
Ve spolupráci s vaším lékařem vytvoříme váš digitální léčebný plán – strategii pohybu vašich zubů a technik, které k tomu váš lékař použije. Když bude připraven, podělí se o něj s vámi a budete se moct podívat na svůj plánovaný úsměv již před zahájením léčby.

Lékař předvádějící pacientovi léčebný plán na tabletu
Mladá žena, která se usmívá a drží svá rovnátka

vaše léčba
Když budou vaše rovnátka připravena, váš lékař zkontroluje jejich dosednutí a poskytne vám další pokyny dle vašeho jedinečného léčebného plánu.
Od tohoto okamžiku je váš úkol jednoduchý: nosit rovnátka 22 hodin denně a proměnit svůj úsměv!


jste připraveni začít?