Proč mají zubaři rádi výrobky Straumann?

Věříme, že volba implantátu je rozhodnutí na celý život. Věříme, že tento postup nese přesvědčivé výhody ve srovnání s konvenční léčbou. Často je to jediný způsob, jak dlouhodobě obnovit estetiku. Způsob vyžadující chirurgický zákrok a spojený potenciálně s významnými náklady. Nechtěli byste se poradit s nejlepšími experty doporučujícími nejlepší výrobky a řešení?

Naše dědictví >
Švýcarské prémiové rozhodnutí >
Vedoucí pozice je i závazkem >
Dědictví v oblasti inovace >
Vědecké důkazy a zdravotnické vzdělání >
Přesnost a kvalita – po celý život >

Naše dědictví

Straumann® se pyšní významným dědictvím založeným na silných hodnotách a průkopnických inovacích během více než šesti desetiletí. Více než 60 let vkládáme naši expertízu, zkušenosti a kreativitu do implantační stomatologie, měníme hranice možného pro pacienty i zubní specialisty.

Straumann® znamená váš úsměv v dobrých rukou. 

Švýcarská prémiová přesnost

Straumann® je synonymem prémiové švýcarské kvality a přesnosti v inovacích – naši pacienti a zubaři získají sebedůvěru podloženou jednou z největších existujících sítí expertů.

Posouváme hranice s cílem podpořit další generaci zubní péče se zaměřením na zdraví pacientů, kvalitu života a dlouhodobou stabilitu.

Vedoucí pozice je i závazkem

Po celém světě je společnost Straumann® uznávána zubními specialisty jako přední poskytovatel prémiových zubních implantátů. Naše produkty jsou distribuovány ve více než 100 zemích po celém světě. Naše pozice leadera není jednoduché prohlášení, je to i závazek. Díky tomu se můžete spolehnout na společnost Straumann® téměř kdekoli na celém světě. Zubní specialisté v praxích, stomatologických klinikách a laboratořích po celém světě, kteří hledají nejvyšší úroveň důvěry, bezpečnosti a spolehlivosti pro sebe i pro vás jako pacienta, volí Straumann – pořád více a z mnoha důvodů.

Dědictví v oblasti inovace

Naše historie čítající více než 65 let ve stomatologických technologiích dokládá, že nejsme padající hvězda, ale stálice s inovací a péčí v naší DNA i kultuře. Naše minulost i přítomnost přináší významné technologické průlomy a inovace považované za milníky v této oblasti. Zeptejte se svého zubaře – jsme si jisti, že většina zná Straumann.

Vědecké důkazy a zdravotnické vzdělání

Určitě chcete být léčeni extrémně spolehlivými a klinicky bezpečnými výrobky v rukou nejlepších zubařů.

To zaručují naše závazky v oblasti vědy a zdravotnického vzdělávání. Straumann® spolupracuje s předními světovými univerzitami, experty a vědeckými komunitami. Největší z nich je renomovaný ITI (International Team for Implantology – Mezinárodní tým pro implantologii) zaměřený na klinickou dokumentaci a zdravotnické vzdělávání s 18 500 aktivními zubaři jako členy. Přední i neutrální experti kriticky hodnotí klinické důkazy a dlouhodobý výkon. Prvotřídní školení od expertů pro experty zaručuje vysokou kvalitu léčby. Je to velice důležité pro pacienty, kteří volí výrobky založené na důkazech, s předvídatelnými výsledky, v rukou vzdělaných a zaškolených zubních specialistů.

Přesnost a kvalita – po celý život

V naší DNA se odráží tři generace průkopníků Straumann, kteří položili základy moderní stomatologické implantologie. Neustále posouváme limity, vstupujeme na nová pole, vytváříme možnosti, jak lépe žít. Od prvního zubního implantátu v roce 1974 k nejnovějším digitálním řešením – stali jsme se předním celosvětovým výrobcem zubních implantátů. Vždy však dodržujeme naše základní hodnoty – poskytovat kvalitu bez kompromisů, neustále se zaměřením na pacienta. Od našeho vstupu na trh pacienti dostali více než 10 milionů implantátů nebo doplňkových produktů Straumann®, které byly použity v milionech úspěšných zákroků a operací. To znamená více než 10 milionů použití ikonické švýcarské přesnosti a kvality založené na průkopnické duši ze slavného údolí švýcarského hodinářského průmyslu.