Faaliyetler

Müşteri yaptığımız her şeyin tam ortasındadır

Yaptığımız her şeyin tam ortasında müşterilerin bulunmasıyla gelişmiş hizmetler ve çözümlerle implantoloji ve ortodontide lider olarak temel pazarlardaki başarılı yolumuza devam ediyoruz. Ve geleceğin zorluklarının üstesinden gelmek için çabamızı arttırıyoruz.

Straumann Group - bugün

Straumann Group (SIX: STMN) gülüşleri ve kendine güveni yeniden kazandıran diş replasmanı ve ortodontik çözümlerde dünya lideridir. Anthogyr, ClearCorrect, Dental Wings, Medentika, Neodent, NUVO, Straumann ve diğer kısmen veya tamamen sahip olduğu şirketler ve ortakları dahil olmak üzere restoratif, protezle ilgili, düzeltici ve dijital diş hekimliğinde mükemmeliyet, inovasyon ve kalite anlamına gelen global ve uluslararası markaları aynı çatı altında birleştirir.
Önde gelen klinikler, enstitüler ve üniversitelerle işbirliği halinde olan Grup diş düzeltme, replasman ve restorasyonunda veya diş kaybını önlemek için kullanılan dental implantları, aletleri, CADCAM protez malzemelerini, ortodontik plakları, biyomateryalleri ve dijital çözümleri araştırır, geliştirir, üretir ve tedarik eder.

Merkezi İsviçre'de Basel'de olan Grup halen dünya çapında 8000'den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır. Ürünleri, çözümleri ve hizmetleri dağıtım yan kuruluşlarının geniş ağı yardımıyla 100'den fazla ülkede bulunabilmektedir.

Straumann Group – yarın

Çevremizdeki dünya her zamankinden daha hızlı gelişiyor. Yeni zorluklar ve fırsatlar ortaya çıkıyor. Özellikle daha genç nesillerde ağız sağlığına karşı yaklaşımlar değişmektedir. Hastaların daha yüksek beklentileri vardır. Daha hızlı ve daha estetik tedaviler beklemektedirler. Teknolojik değişiklikler ve dijital transformasyon ilerlemenin itici gücüdür. Yeni iş modelleri gelişmektedir. Teknoloji yeni dijital iş akışını destekler ve klinisyenlerin pürüzsüz bir müşteri deneyimi sağlama gereksinimini arttırır. Bu değişiklikler pazarımızı ve ortamımızı baştan şekillendirmektedir. Değişiklik fırsatlara neden olur. Bu durum şu anda görülmektedir. Yeni bir enerjiyle zorluklara karşı çıkmamızın zamanı gelmiştir.

Başarımız mevcut duruma sürekli karşı çıkarak elde edilir. Geleceği değişikliğe yanıt vererek ve lider ağız sağlığı partneri olmak üzere kendimizi yeniden keşfederek etkileme konusunda kararlıyız.