İnovasyon

Fikirleri inovasyonlara dönüştürme.

Altmış yılı aşkın süredir Straumann yenilikler açısından öncü olarak diş hekimliğini ilerletme konusunda tanınmıştır. Geçmişimiz endüstri standartlarını tanımlamış ve dental profesyoneller, hastalar ve şirketin kendisi için fırsatlar yaratmış olan gelişmelerle doludur. Yenilik maceramız günümüzde devam etmektedir ve her zamankinden daha heyecanlıdır. Straumann Group ile birlikte çalışmakla ilgilenen araştırmacılar, klinisyenler, dental laboratuvar teknisyenleri, yeni firmalar ve şirketlerin tamamen gizlilik içinde fikirlerini Straumann Group İnovasyon Portaline göndermelerini destekliyoruz.

Ne arıyoruz?

Sizden bilgi almak istediğimiz alanlar açısından 8 stratejik grup oluşturduk:

Tedavi ve tasarım kavramı
Dijital Diş Hekimliği
Materyaller
Ortodonti
Yüzey ve kaplamalar
Ticari inovasyon
Üretim teknolojileri
Önleyici Diş Hekimliği

Tüm fikirlerinizi memnuniyetle karşılamaktayız. Lütfen Straumann Group inovasyon alanlarıyla uyumlu olduğu konusunda şüpheniz olsa bile fikirlerinizi göndermekten çekinmeyin. Kaba fikirler bile bir tartışma oluşturup yeni fikirler çıkmasına yardımcı olabilir.

Fikirlerinizi göndermek çok basit

Lütfen inovasyon yolculuğumuzda bize katılın ve geleceğin diş hekimliğini oluşturmak üzere bizimle birlikte çalışın. Hepiniz sadece bir tıklama uzaktasınız.  Straumann Group İnovasyon Portalımıza gidin, fikirlerinizi gönderin ve beraber yenilikler yapalım.