Medentika® spouští nové výrobní pracoviště

Společnost Medentika vybudovala nové výrobní prostory a kanceláře na ploše asi 11 700 m² v průmyslové oblasti Würzbacher Kreuz, Oberreichenbach, v blízkosti Calw, a to pouze za něco málo přes rok. Kromě toho byla již rezervována přilehlá oblast o rozloze 5 000 m². Investice do výroby nového pracoviště představují asi 10 milionů euro a výroba je již spuštěna od března 2021. Kromě vlastní výroby byl v centru MedentiTEC vytvořen velký prostor pro vzdělávání. Interní školicí a vzdělávací centrum se nachází přímo nad výrobní oblastí – a nabízí přímý náhled do probíhající výroby díky okolním velkým skleněným zdím.

Podívejte se na náš nový výrobní závod, MedentiTec a současný postup!

Postupy: Od úvodního výkopu po zavedenou výrobu

Co začalo v listopadu 2019 jako velký projekt, se nyní stalo dalším milníkem v historii společnosti Medentika: Konstrukce nového výrobního závodu v Oberreichenbachu v blízkosti Calw. Dnes je výstavba z větší části dokončena a výroba běží plnou rychlostí od března roku 2021. Společnost Medentika může nyní pokrýt počet objednávek, který již léta roste a vzhledem k omezeným výrobním možnostem na předchozí lokalitě v Renningenu již obnášel množství komplikací. Na nové lokalitě v Oberreinbachu se tým nyní rozšíří o dalších 15 zaměstnanců.

V této nové budově staví společnost Medentika základy pro rozšíření kapacity, dlouhodobý růst a nové pracovní pozice. Podívejte se na postup níže!