Hızlı osseoentegrasyon için mikro-makro yiv

Yüksek ölçüde yenilikçi Microcone protetik seçenekleri sayesinde tüm olası protez endikasyonları ile başa çıkabilirsiniz. Yüksek hassasiyetli konik implant - dayanak bağlantısı, yerine sıkıca yerleşir ve implant ile dayanak arasında mikro hareketi önler. 

Zor vakalar için çok sayıda dayanak çeşidi vardır. İster kuron, ister köprü veya çıkarılabilir protez kısımlarla olsun Microcone protez endikasyonları için tam bir ürün serisine sahip olacaksınız. 

Microcone - hızlı osseoentegrasyon için mikro-makro yiv


Miko-makro-yiv

İmplantın benzersiz, yüksek ölçüde karmaşık, kendiliğinden girmeli mikro-makro yivi sadece kret bölgesinde değil tüm implant yüzeyi boyunca kemik hücrelerinin optimum kalıcı apozisyonunu ve retansiyonunu destekler. Yiv kökünde ve makro yiv taraflarında mikro yivin sürekli varlığı kemikle olası en büyük temas yüzeyini sağlar. Kret altı yerleştirmeyle bu durum konik sıkı birleşme yeriyle etkileşim ve arayüz ile omuz üzerinde kemik birikimiyle sonlanır. Biyolojik olarak optimum boyutlu koronal mikro yivle birlikte konik bağlantı ayrıca yerleştiği yerde kalıcı bir şekilde sabit olmasını sağlar. Bu da üzerindeki yumuşak dokunun desteklenmesi ve böylece kalıcı kırmızı ve beyaz estetikle sonuçlanır. Atravmatik olarak yerleştirilecek yiv tasarımı orta derece ila uzun dönemde dekübitus nekrozu riskini minimuma indirir.


Çıkış profili

Protez çıkış profilinin doğal oluşumu estetik olarak öngörülebilir sonuçlar sağlamak üzere ek bir yapı taşıdır ve implantın tüm diğer mükemmel özellikleriyle birlikte uzun dönemli ideal tedavi başarısı sağlar. Diş etini korur ve tüm endikasyonlarda biyolojik prensipleri dikkate alır. Ve ayrıca ideal protez kullanımını da mümkün kılar.


Yüzey

Yüksek ölçüde saf, kumlanmış ve asitlenmiş yüzey implant omzuna kadar tüm implant uzunluğu boyunca uzanır. İmplantın uzun dönemli optimum ve özellikle güvenli osseoentegrasyonunu desteklemek üzere kemik oluşturan hücrelerin apozisyonunu mümkün kılmak için mükemmel boyutlara sahip mikro-makro pürüzler içerir. Koronal mikro yiv ve konik arayüzle kombinasyon halinde implant omzunun ötesinde arayüze kadar mükemmel kret kemik oluşumu sağlar. 

  • İmplant çapları 3 mm - 5 mm 
  • İmplant uzunlukları 6,5 mm - 15 mm 

5 implant çapı ve 6 implant, her endikasyon için implantların optimum boyutta olmalarını sağlar. İmplant çapı olarak 3 mm (iki kısımlı), üst taraf ve alt taraf ve orta insizörlerde dar diş aralıklarına yerleştirmeyi mümkün kılar.

Kaynaklar